Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még más anyuka is rajtam...

Van még más anyuka is rajtam kívül, akinek 2 éves a gyermeke, és úgy gondolja (dackorszak ide vagy oda), hogy születése óta most a legjobb a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Miért gondolod így ? :)
2014. jan. 1. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Èn.

Nekem két lányom van az egyik 1,5 a másik 3 múlt.

Mindegyik nagyon hisztis és dackorszakos, de én ezt sokkal jobban szeretem mint a kisbaba korszakot.

Mindegyik lányom nyugodt baba volt, minden fele lehetett velük menni, nem voltak hasfájásosok, átaludták azéjszakát... Még is nekem annyira nehéz volt, hogy nem tudtam velük kommunikálni renedesen.

Már a 1,5 évesnek is mondom, hogy menj és keresd meg a zoknidat(amit elötte 1 perccel vett le), már hozza is . A naggyal rengeteg dolgot csinálunk.

2014. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár a fiam már 3 éves, nálunk most kezdődött ősszel a dackorszak, előtte nem volt ilyen mértékben jelen, de én is azt gondolom, hogy valamikor olyan 2 éves kora körül éreztük azt egyébként egyaránt a férjemmel, hogy könnyebb sokkal, mint előtte. És most is, hiába a dackorszak. Tud beszélni, tud játszani, lefoglalja magát is egyedül, elvan, közösen is jól elvagyunk, sok minden érdekli, jókat nevetünk, játszunk együtt. Bármi baja van, fáj valamije, elmondja, sokkal könnyebb ezáltal minden. Sokkal több dolgot megért, hogy mit miért kell tenni. Kezdi érteni az okokat. Amiket annyira még nem ért, azokat is azért elfogadja.
2014. jan. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Leánykám 2 éves lesz februárban, de nekem mindig az az érzésem van, hogy most a legjobb.
2014. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ÉN!


Az első év a gyerekemmel nem volt túl hepi! Nem volt igazából semmi gond, nem volt hasfájós, beteges, nem volt válogatós, mégis....nem nagyon szerettem azt az időszakot. Tudom, egyik nincs a másik nélkül, de ez most 1000-szer jobb. Van élet itthon, zenebona, ordítás. Akkor meg csak feküdt, vagy ült a pihiszékében, forgolódott a földön, és kb ennyi.

2014. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem,én nem úgy érzem,1,5 és 2,5 éves kora között jobb volt kicsit de most borzalom,ezenkívül kisebb korában jobban eljátszottam vele,bár nagyon okos,már több mint egy féléve szobatiszta,és nagyon szépen összetett mondatokban beszél,de mégis nagyon nehéz vele elég makacs,önfejű teremtés.
2014. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 eves a kislanyom. Es valoban az volt a legjobb,amikor keteves volt. Szerettem,hogy meg kicsi,de nem dacos. Szerettem,amikor lehetett vele beszelgetni,fonni a hajacskajat,kozosen elmenni neki ruhacskakat vasarolgatni,lehetett vele beszelgetni. Akkor igazan lanyos anyukakent erezhettem magam. Ez tartott 3 eves koraig. Most is lehet vele ezeket csinalni,csak figyelni kell,hogy a jo pillanatait fogjam ki:)
2014. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányom hamarosan 2,5 éves lesz, és én is pont úgy vagyok vele, hogy minden korszak szép és jó volt, na de ez, hát ez valami csoda! :D Be sem áll a szája, mindig csak mondja, mondja, mondja, haláli amiket mond. :D Le tudja magát kötni, szerepjátékozik, én meg közben csak ámulok és bámulok, hogy milyen ügyes, meg, hogy vajon ezt szituációt honnan is vette?!
2014. jan. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igazán bekaphatja aki lepontoz a véleményem miatt,kölcsönadoma gyereket majd után a lehet ítélkezni
2014. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem mindjárt 2 éves fiam van és most az utóbbi 2 hónap egy katasztrófa. semmi nem jó, egy percig nics el egyedül. Mindent dobál. A szája viszont neki is be nem áll , nagyon szépen beszél, ez viszont tetszik.
2014. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!