Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kis náthával elengednétek a...

Kis náthával elengednétek a gyereket bölcsibe?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
persze
2014. jan. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En azert nem szoktam, mert ilyenkor mindig rosszabbodik,ellenben ha pihen egy ket napot jobban lesz.Egyszer mar megjartam ezzel...reggel rosszul erezte magat..gyengecske volt de laz nelkul.Bevittem.Delben mar hivtak a munkahelyemen hogy menjek mert lazas.Inkabb nem viszem be tobbszor ha reggel mar ilyen rosszkedvu gyenge orrfolyos.
2014. jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert be sem veszik, vagy egy két óra múlva haza is küldik.
2014. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha annyi,hogy folyik az orra akkor igen,nem lázas nincs más baja,ha nagyon taccson van,persze hogy nem.
2014. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ki tudja fújni az orrát (segítséggel), akkor igen. Ha orrszívóra szorul, akkor nem, mert ott - lássuk be - senki nem fogja takarítani az orrát (max. letörölni a szája körül). Utóbbi estben 1 hét múlva már szövődménye van, amivel tuti otthon kell maradni.

Fiam 2,5 éves, 1 éve jár bölcsibe. Most látom, hogy tök ügyesen, erősen ki tudja fújni az orrát - és szól is, ha fújni kell. Eddig még mindig itthon maradtam vele a legkisebb náthával is.

2014. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!