Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két szobás lakásba megérkezik...

Két szobás lakásba megérkezik a 2. gyerek. Hol aludjon? Rögtön tegyem az 5 éves mellé a kisebbik szobába?

Figyelt kérdés

A nagyobb vajon tud majd aludni a csecsemő mellett?

Férjemmel a nappaliban vagyunk, ami nem túl nagy, ide már el sem férne egy kiságy (meg hogy nézne ki?). Költözzek majd én is a kisebbik szobába a földre, hogy ott legyek azonnal a pici mellett, ha éjszaka etetni kell?


2014. jan. 5. 23:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen melletted aludjon, ne az öt éves mellett. A nappaliban, majd összébb húzódzkodtok.
2014. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, a nappaliban nem fér el egy kiságy! Teljesen körbe vagyunk bútorral. Ráadásul itt van a tv, ami megy este, és itt dolgozunk a nappaliban, élünk, beszélgetünk, jövünk-megyünk és éjfélig itt nincs nyugalom.
2014. jan. 5. 23:20
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs babám, de azért írok… Szerintem majd kiderül. Ha sírós a baba, ezerszer kell felkelni hozzá, akkor mindenképp veletek legyen. De ha egész jól végigalussza az éjszakát, akkor lehet a testvérével is akár. Én anno az öcsémmel aludtam, ő úgy horpasztott, mint akit agyon csaptak, fel sem tűnt igazán, hogy ott van.
2014. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
48%
Bugyoláld be oxt tedd ki a teraszra. ott böghet nyugodtan
2014. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Biztos, hogy nem tenném az ujjszülöttet az 5 éveshez. Nem tudom elképzelni, hogy egy kis kiságy ne férjen el valahol az ágyatok mellett vagy a végibe.
2014. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%
Újszülött mindig az anyja szobájában alszik, még akkor is ha ötszobás házban laknak. Át kell rendezni a lakást, az ötéves kijön a nappaliba, ti meg be a kisszobába. Nem várhatod egy ötévestől hogy ő ugráljon az újszülötthöz.
2014. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképpen a ti szobátokban legyen,nálunk is így van ,mi vettünk egy mózest állvánnyal nem foglal nagy helyet és a kicsi nagyon szereti
2014. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Szerintem én az első hetekben a nagyobb gyerkőcöt, az 5 évest aki már nyugodtan alszik az apa mellé költöztetném néhány hétre. Csak amíg belerázódtok. Akkor nyugodtan pihenhetnek te meg a picire tudsz figyelni. Max nem megy a tv éjjel pár hétig.
2014. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos így van! Kihúzhatós kanapén alszunk, amit ha kihúzunk, akkor már moccani is alig lehet a szobában. És ahogy írtam, elképzelni se tudom, hogyan lenne nyugodt éjszakája a babának, ha mi itt mellette a kivilágított szobában tévézünk, beszélgetünk, dolgozunk, mászkálunk fel és alá. Ugyanakkor a nagyobb mellé sem tenném szívesen, mert akkor az Ő éjszakája lesz (esetleg) nyugtalan és azt sem szeretném.
2014. jan. 5. 23:37
 10/31 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy mondtam, szobacsere.
2014. jan. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!