Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinaltok egésznap otthon...

Mit csinaltok egésznap otthon 3 évesetekkel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én már nagyon unok mindent..rengeteg játéka van..de egyszerűen úgy érzem nem tellnek a napok..

szoktunk puzzle-ozni, épitőkockázni,gyurmázni,rajzolni..szerepjátékozni..de nem elég.. lehet mar k8csit befásultam..de unom 20adjára is egymás utan ugyanazt a szerepjatekot jatszani..mindig talalok ki ujat is..de azt legalabb 20szor el kell jatszani.. ovodaba szeptembertől megy..én nem tudom mar mivel töltsem ki a napjaink hogy ne zizzenjunk meg mind 2en? Ötletek a túlélésre??:) mondókákat,verseket utálja.. Ti mit csináltok ilyen korú gyermekeitekkel??


2014. jan. 7. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel tv-ben 1-2 óra mesenézés, utána játék együtt, utána ebéd, utána megyünk ki sötétedésig. Bent utána játszik egyedül, este még egy kis játék együtt, majd kaja, fürdés, alvás.
2014. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már gyerektársaság kellene neki. Nincs barátnőd aki ugyanígy otthon van, és összejárhatnátok? Esetleg egy másik anyuka a házban? Játszóház?


Egyébként megértelek, én ugyan előbb visszamentem dolgozni, de hasonlóan éreztem már az utolsó 1-2 hónapban.

2014. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs senk8m..kulfoldon lakunk..a kozelbe sehol senki ismeros..egy ket anyukat ismerek jatszóterről de az ő gyerekeik ovisok..ugyhogy abszolut esélytelen..amugy sem szereti a gyerekeket a fiam..van egy jatszohaz ahova jarunk de ott is csak velem akar jatszani..olyan kis fura..maganak valo muveszlelek..tanacstalan vagyok..
2014. jan. 7. 14:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam még matricákat szeret ragasztgatni. Nagyon szereti, ha mesélek neki. Együtt énekelgetünk, már tóbb éneket is tud. De igazán a sétákkal lehet "kitolteni"az időt.

A játékkonyhával is szeret játszani.

Mondjuk ő CSanába jár délelőttonként, és az bizony nagyon jót tesz neki.

Az a baj, hogyha nem fárad ki szellemileg és fizikailag, akkor csak nyüglődik.

Tényleg jó lenne, ha találnál gyerekes szülőket, akikkel találkozhatnátok.

2014. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!