Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit vagy otthon 4-5 éves...

Mennyit vagy otthon 4-5 éves gyerkőcöddel táppénzen, milyen gyakran beteg?

Figyelt kérdés
Kisfiammal szeptemberbe vagy októberbe voltam itthon, már nem is tudom. Most megint. Nagyon csúnyán köhögött, így elvittem tegnap ovi után dokihoz. Kiderült, hogy hörghurutja van. Antibiotikumot kapott, majd hétfőn kell visszavinnem. Ja, és nem lázas. Sajnos ritkán lázas.
2013. dec. 10. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeptember óta már negyedjére vagyok itthon vele. Az első héten 3 napot járt, majd kettőt itthon voltunk (+a hétvége), aztán 1 hetet+3 napot járt, majd megint itthon voltunk két napot.

Október elején 1 hetet voltunk itthon, piros volt a torka, nem akart szakadozni a váladék a tüdejéről, fulladt (allergiás asztmás).

Azóta pedig most lett beteg, de közben is rá-ránézett a doki, mert köhécselt, folyt az orra, de mehetett oviba. Most pedig herpanginája van.

2013. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

4 éves a fiam,szeptember óta háromszor volt beteg.Két éve jár közösségbe,de csak egyszer kellett táppénzre mennem,amikor kórházban volt hányással.Elég sűrűn van felső légúti betegsége,amikor itthon van.mivel nem hivatali munkarendben dolgozom,hanem 12 órázom,éjszakázom is,ezért csak azokra a napokra kell megoldanom a felügyeletet,amikor nappal dolgozok,egy héten egy-két alkalommal van ilyen.ilyenkor az Anyukám vigyáz rá.nem könnyű így sem,mert közben dolgozok,éjszakás után nehéz ébren maradni,és egy beteg,nyűgös gyerekkel lenni,de inkább ez,mint a táppénz.Anyumat nem akarom további napokkal terhelni,mert ő még mellette Dédit is ápolja,aki ágyban fekvő beteg.

ja és az én fiam sem lázas,négy év alatt háromszor volt,de abból csak egy volt 39 feletti

2013. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!