Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beoltatjatok 3 ev koruli...

Beoltatjatok 3 ev koruli gyermeketeket influenza elleni vedooltassal?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 21:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%
Persze, hogy nem.
2014. jan. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem oltatom, és semmilyen életkorú gyereket nem oltanék be ahogy magunkat sem.Felesleges,és inkább árt,mint használ.
2014. jan. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%

4 éves múlt a fiam,most és tavaly is beoltattam

a doki javasolta neki,mert hajlamos a felső légúti betegségekre,mindent elkap

én is be vagyok oltva minden évben,mióta olyan tíz évvel ezelőtt influenzás lettem,és két hétig fel sem bírtam kelni az ágyból

azóta egyszer sem voltam beteg

2014. jan. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem oltattam be,ezt feleslegesnek tartom,ugyanis az influenza csak egy a sok betegség közül és azért nem olyan gyakori és nem olyan veszélyes,hogy ez ellen oltást adassak be... Hiába oltattam volna be, ezer másik légúti betegség van,amit ugyanúgy elkap,influenzát meg valószinűleg nem is fog elkapni... Sokan azt hiszik,hogy ha ez ellen be van oltva,akkor már nem lesz náthás,pedig ez nem igaz...
2014. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!