Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oltáspártiak, beadatjátok az...

Oltáspártiak, beadatjátok az influenza elleni oltást?

Figyelt kérdés
Eddig minden évben kapták a gyerekeim (ovis korúak) és én is, de most nagyon gondolkodom, hogy nem. Tanácstalan vagyok, adnátok tanácsot?
2013. nov. 19. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
46%
Oltassa magát az, akinek 2 anyja van:-)))
2013. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Ha nem az influenza vírust, akkor másik 3 fajta vírust kap el, aminek ugyanolyan tünetei vannak.

A fiamat mindig elvittük időben orvoshoz, úgyhogy nem volt soha gond egy szimpla vírusos fertőzésből. Az influenza is csak azért veszélyes, mert aki elhanyagolja, nem kezelik, annak igen komoly szövődményei lehetnek.

Igazából beszélgettem tavaly télen pár emberrel, aki beadatta magának, de azt mondták, hogy soha többet.

2013. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez ellen nem oltatom.rengeteg féle influenza vírus/törzs van.5,5 éves a lányom,még nem volt influenzás ,edig 26 hónapos kora óta közöségbe jár.A kisfiam 17 hónapos őt sem fogom oltatni.(Anyukám is szokta oltatni magát neki betegség miatt ajánlott,de tavaly nagyon beteg lett utána,így idén már nem adatja be ő sem)
2013. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a bajom vele, hogy én megkapom az oltást, és utána egy hétig meg akarok halni. A gyerekeimet nem viselte meg szerencsére. Más betegség valóban volt ezerféle.... takony, köhögés, hasmenés, hányás, stb...

Köszi a véleményeket, jöhetnek még.

2013. nov. 19. 17:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
60%
Van egy homeopátiás prevenciós protokoll.Echinacea D4 és Engystol tabletta.Heti váltásban.Patikákban érdeklődhettek.Ezt használjuk.
2013. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
nem nem adatom be,a kötelezőket és az agyhártyát adattam be ,10hónapos soha nem volt még beteg ....dolgozzon az immunrendszer:)
2013. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Igen, 3 gyermekem közül 2 megkapja.
2013. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

3. válaszoló, ne haragudj, hogy reagálok arra amit írtál, de nagyon rosszul tudod!


én gyerekem tavaly elkapta az influenzát, egyből az elején vittem is orvoshoz, akkor azt mondta az orvos, hogy garat gyulladás, gyógyszert kaptunk rá, én mindegyiket rendesen beszedettem vele, lázát csillapítottam, nem vittem ki a hidegbe sétálni, sok teát ivott, sokat pihent. majd 4 nappal később vittem vissza, megvizsgálta megint az orvos, azt mondta hétvégére gyógyult lesz, hétfőn mehet oviba.

hétfőn ment is, semmi baja nem volt, szerdán reggel rohantunk vele a kórházba...

ott tudtuk meg, hogy influenza és sajnos szövődménye lett, de nem azért mert nem vittem orvoshoz időben vagy mert nem kezeltük ki rendesen!!! azért mert a szervezet rosszul reagált rá, olyasmi ez mint egy autoimmun betegség, nem a vírust öli a szervezet, hanem saját magát blokkolja le! ezt nem lehet sajnos megelőzni, viszont nagyon ritka.


ennek ellenére minket lebeszéltek az oltásról, több orvos is azt mondta szó szerint, hogy eszembe ne jusson beadatni ezt az oltást.

én amúgy oltás párti vagyok, de ezt annyira ellenzi minden orvos...

2013. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!