Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem képesek megtanitani...

Miért nem képesek megtanitani egy kisgyereknek, hogy nem illik bámulni valakit 5-10 percen át mereven? És az anyuka is ezt tette!

Figyelt kérdés

Nem vagyok idegbajos, de ültem a padon, a gyerek 6 év körüli elkezdett bámulni, oké nen érdekel SMSeztem, erre felnezek 3 perc múlva, még mindig néz. És az anyuka is eszre vette, hogy néz a gyereke, erre elkezd ő is bámulni szótlanu...

Elég kellemetlen, mikor bámul valaki de hozzám se szól 6,7 után felalltam, majd ott hagytam őket, vissza néztem még de akkor is bamultak mikor setsltam el.

Most miért nem szól ra a gyerekre az anyja?

Rohadtul kellemetlen mindenkinek akit bamulnak, ha csak nem egy világsztár!



2014. jan. 8. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
egy gyerek megbámult... na és? az anya tényleg bunkó kicsit, de azért az egész nem akkora ügy,h azóta is ezen túráztasd magad
2014. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg a gond itt az volt, hogy az anyukának sem tanítottak jómodort anno :) Normális anya ilyenkor odasúgja a gyerekének, hogy ne nézd, nem illik stb. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, úgy látszik, te rosszakat fogtál ki.
2014. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Lánykámra pont tegnap kellett rászólni a fogorvosnál,hogy ne kukucskáljon a többiekre a fal másik feléről.

Egyből rászólok.

Viszont nem lehet,hogy volt rajtad valami? :D

2014. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Engem az is érdekelne, hogy mit néztek vajon rajtad? Amúgy szerintem sincs benne semmi, ha egy kisgyerek megbámul. Anyuka meg, ahogy írják, valószínűleg ezen a szinten van, így már meg is válaszoltuk a kérdést, hogy miért nem szólt rá a gyerekre.
2014. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem is tudom, én sem biztos, hogy rászólnék a gyerekemre, bár ilyen tartósan nem bámult még senkit. Ha akit bámul, az mondjuk gipszelve van vagy tolószékes vagy ilyesmi, akkor értem, hogy nagyon kellemetlen neki és már utálja a bámulást, ez esetben nagyon halkan rászólnék a kislányomra. Egy 5-6 éves még azt is nehezen jegyzi meg, hogy ne tegyen megjegyzéseket, például hogy Miért ül a bácsi tolószékben? Miért remeg a néni keze?
2014. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,h szimpatikus voltál a gyereknek,anyuka meg csak szimplán elbambult.Nem biztos,h bunkó volt.Miért nem kezdtél el vele beszélgetni?Mármint a gyerekkel?Ilyenkor vagy elfordul szégyenlősen vagy egy kicsit huncutkodtok és kész...
2014. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!