Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasmenés - SEGÍTSÉG -ötletek?

Hasmenés - SEGÍTSÉG -ötletek?

Figyelt kérdés
Fiam 2 éves, 5 napja hasmenése van, mint a víz. Diétázik (főtt krumpli, főtt répa, főtt rizs, banán, alma, háztartási keksz, ropi, tea, víz, Smecta, Normaflore), doki azt mondta, ha 7 napig tart, kórház. Kérlek segítsetek, valami jó doki, aki ért ehhez, valami jó gyógyszer?? Vagy házi praktika? Rettegek a kórháztól, egy örökmozgó, nagyon nehéz lenne az infúzió alatt nyugton maradni... Előre is köszönöm!!!
2009. dec. 1. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Jaj szegénykém...most lehet,hogy hülyeséget írok,mert azt nem tudom,hogy egy ekkora gyerek ehet-e ilyet,de nekem (mint felnőtt) az étcsoki vált be!Ha mást nem a tejcsokit is kipróbálnám (persze csak ha lehet neki),ha azt szívesebben megeszi.

2009. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Smectából mennyit kap, jó erős kakó is segíthet.
2009. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Smecatából reggel-este, de holnap délben is adok. Étcsokit is ma hallottam, holnap veszek. Ma 4 hasmenés volt. :-(
2009. dec. 1. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne igzulj, elfog múlni, nekünk is 5-6 napig tartott.Azót kőkeményen bogyózik úgy teletömtem hasfogó kajákkal. Próbáld meg a kicsit "nyersebb-éretlenebb" banánt, és ha tejet iszik dupla kakót tenni bele. De benéznék a gyógyszertárba hátha ott is tudnak adni valamit ami a smectától kicsit erősebb. Remélem rendbejöttök holnapig.
2009. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!