Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beoltattak a gyerekeketeket...

Beoltattak a gyerekeketeket influenza ellen? Enyem 3,5 eves, ovis, gondolkodom, hogy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
es van egy kicsi 7 honapos, es miatta magamat? vagy mar elkestunk?
2014. jan. 18. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. En értelmetlennek tartom. A es B ellen védhet - nem 100% - es van meg jópár fele.
2014. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én sem oltatom be. Az én kisfiam is ovis 3 éves múlt. Minden védőoltás után lázas volt és ugyan olyan beteg lett, mintha elkapta volna ténylegesen a betegséget. Ez az első év, hogy úgy döntöttünk nem oltatjuk be, inkább vitamint és immunrendszer erősítőt adunk neki.
2014. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
4.5 éves a kisfiam.Sosem oltattam be Őt sem és magamat sem.
2014. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem, magunknak sem adatom be
2014. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem oltattuk be soha, sem a gyerekünket, sem magunkat és nem is fogjuk.

Ha mégis elkapja valamelyikünk, tavaly a férjem el is kapta éppen, egyből orvos, ki van az ember rendesen kezelve és nincs gond. Ugyanolyan vírusos fertőzés, mind az összes többi, akkor van gond, ha az ember nem megy orvoshoz, hanem otthon kezelgeti magát. Egyébként is akkor okoz súlyosabb gondot, ha baktériummal felülfertőződik az ember és nem kap, vagy nem elég ideig antibiotikumot. De ha elmegy orvoshoz, akkor az is ki van kezelve.

Mert ha éppen akkor kapja el az ember a fertőzést, amikor már be van oltva, de még nem fejti ki a hatását az oltás, akkor sokkal durvábban jelentkezik a betegség és sokkal nehezebb felgyógyulni belőle. És ezt az ember nem tudja előre, hogy mikor fogja elkapni, vagyis mikor lenne a legmegfelelőbb az oltás.

De mindenkinek szíve joga, hogy oltat-e vagy sem.

2014. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Biztosan nem,magunkat sem,és nem is fogjuk.Kap rendes vitamint ami nem gyógyszertári vacak attól nem lesz beteg.
2014. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, szerettük volna, de az egész család náthás épp, így lecsúsztunk már róla.
2014. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, mert krónikus beteg. A betegséget elkaphatja ugyan, de a szövődmény nem lehet olyan súlyos mintha nem lenne oltva. Amúgy orvosi javaslatra. Tehát a szövődmény elkerülésének érdekében, ahogyan magamat is. Nekem anno influenza szövődménye lett a szívizom-gyulladás. Nos még egyet már nem tudnék lábon kihordani, így inkább oltatok.
2014. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Olttattam. Szinten kronikus betegseg miatt, mert egy influenza neki nagyon nem kene.
2014. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!