Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nincsen oltás az infulenza...

Nincsen oltás az infulenza ellen 3 év alattiaknak? Vagy van, csak nem ingyenes?

Figyelt kérdés

Tegnap Aczél Anna azt állította, hogy az ifulenza elleni oltás ingyenes és 3 éves kortól adható. Ez vetette fel bennem a fenti kérdést.

A lányom februárban lesz 3, szeretném, ha kapna oltást. Szerintetek szigorúan kell venni a korhatárt?


2011. nov. 7. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a neten azt olvastam 1 éves kortól adható.
2011. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is a 3 éves korra kaptam fel a fejemet, 3-4 tv csatorna híradóját szoktam nézni, mindegyiknél 3-at mondtak.
2011. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a mostot nem tudom,de idén télen(január),akkor még a 1,5 éves fiam beoltották volna.ugyhogy szerintem miért ne lenne most is 3 év alattiaknak.
2011. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem írni,hogy fizetős lett volna,de majdnem 1 hónapot kellett volna rá várni,igy nem kértük,mert addigra már lecsengett volna.nem tudok pontos árat mondani.
2011. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia mi 7és fél hónaposak vagyunk most fogom kiválltani az influenza elleni oltás receptjét.kb 2300 ft ba kerül nem ingyenes.
2011. nov. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok fél éves kortol adható.
2011. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi, annyim nincs
2011. nov. 7. 13:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor a h1n1 hiszti volt, akkor azt mondták, hogy 1 éves kortól adható. Gondolom akkor ez is. De hogy ingyenes? Azt nem hiszem.
2011. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg pont azt hallottam nemrég, hogy az szokott a baj lenni, hogy megveszed a felnőtt adag oltást a gyereknek teljes áron. Aztán a felét beadják, a másik felét kidobják. (Mégis az egészet kifizetted.) Most állítólag már csinálnak kisebb adagokat is.

Szerintem hívd fel inkább a gyerekorvost. Lehet, hogy féláron van már kicsiknek is.

2011. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet, köszi
2011. nov. 8. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!