Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és fél éves fiam elkezdett...

3 és fél éves fiam elkezdett hebegni? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Eddig szépen tisztàn beszélt.Most az igy szót i-i-igy(van ugy hogy 5 i -vel is mondja de az ugy szónál is igy beszél.Az igaz hogy gyorsan akarja elmondani a kis mondokàját de ha lassabban beszél akkor is ugy mondja :( Ezt ki lehet nőlni? Vagy rosszabb lesz? Van egy 3 hónapos kishuga a féltékenység jelei éjszakai bepisilésként mutatta ki,de màra ez elmult.Ez még mindig a féltékenység jele lehet?
2014. jan. 19. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelgesd, es ha kis idő múlva nem múlik erdemes szakembert felkeresni. A bepisiles + a dadogás figyelemfelhívó jel. Én most kezdem a kisfiammal pszichológussal a terápiát, o augusztus óta dadog,es bánom h hallgattam másra es nem vittem el hamarabb!!!
2014. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszodat!

Mennyi idő után javaslod a szakembert? Vagy már most is érdemes lenne felkeresni? És a pszihologus mennyire tud hatni a kisfiadra?

2014. jan. 19. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi most kezdjük csak majd a terápiát, 2 pszichológusnál jartam, es mar bánom h nem kezdtük hamarabb. Szerintem keress fel te is egyet, elmondod neki, h mi a baj. De hidd el, ha a kisfiad érzékeny típus, akkor pont eleg lehet az h kisteso született, kevesebb figyelmet kap, es ez simán kiválthatja a dadogás. A dadogás egy tünet, amit az elfolytott dolgok idézhetnek elo. Én mar bánom h nem mentünk hamarabb. A masodik Dr.no nagyon szimpatikusnak, es határozottnak tűnik. Ha gondolod Megadom az elérhetőségét. Én is dadogassal kapcsolatban itt olvastam róla, es azt mondta az az anyuka h az o kislányával csodát tett. Bízom benne h nalunk is ez lesz.
2014. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!