Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves volt a gyereked,...

Hány éves volt a gyereked, mikor az első foga elkezdett mozogni? Mennyi idő múlva esett ki?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a kérdés első felére tudok válaszolni... Ma vettük észre, hogy a lányom egyik alsó foga elkezdett mozogni, nem is kicsit. 5 és fél éves. Szerintem napok kérdése, hogy kiessen.
2013. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiam ovis csoporttársai (29 fő) közül kettőnek most esett ki ősszel. Azt nem tudom, hogy mióta mozogtak, csak azért írtam, hogy 5 éves kor körül várható. Ők mind idén töltötték/töltik az 5-öt.
2013. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5 éves koromba kiesett a 90%-a a 4 hátsó még oviba szóval már normál fogakkal mentem suliba
2013. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7 évesen kezdett el neki mozogni az első, kb. 1 hónap múlva esett ki.
2013. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Akkor mégsem olyan korai a kisfiamnál..aki 5 éves lesz jövő hónapban,hogy ici-picit elkezdett mozogni az alsó foga.Még csak tegnap vettük észre,de nagyon minimálisan.Megijedtem,hogy ez nem korai?..De ezek szerint nem.
2013. nov. 21. 07:17
 6/6 zabmester ***** válasza:
Fiamnál is az oviban öt éves kor körül kezdtek az első fogak kipotyogni. Mondjuk az enyémnek még nem, pedig már elmúlt hat éves, és minden vágya az, hogy neki is kiessen a foga (a legjobb barátja saját magának húzta ki, és na ná, hogy most a fiam is ezzel akar menőzni) :D
2013. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!