Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik pelenka lenne jó...

Melyik pelenka lenne jó éjszakára?

Figyelt kérdés
A fiam 19 hónapos múlt és 15 kg. Eddig Aldis és Pennys pelenkát használtunk éjszakára is, de mostanában már többet iszik és sajnos éjszaka már nem egyszer átázott a pelenka. Kinek melyik pelenka vált be? Köszönöm a válaszokat előre is.
2014. jan. 20. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Libero
2014. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a DM-es nagyon jó, kibír 12-13 órát éjszaka.
2014. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pampers active baby-12 órát is kibír!

A Libero nekem borzasztó büdös lesz reggelre még ha csak pisi is van benne!

2014. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. 12-13 órát kellene nálunk is kibírni a pelenkának. Amikor 5-ös pelenkára váltottunk akkor éjszaka még az active baby-t használtuk, de elkezdett átázni, ezért tértünk át a fent már írt pelenkákra éjszakára is.
2014. jan. 20. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a pampers premium care-re esküszöm. Már második gyereknél használjuk ezt éjszakára.
2014. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Mi pampersről váltottunk Liberora, mert nálunk a pampers volt reggelre büdös gázolaj szagú

2014. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az Pampers Active Baby vált be! Kipróbáltunk több fajtát, de nekünk ez bírja egész éjszaka, pedig a fiam is iszik éjszaka!
2014. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem először megpróbálom a Premium Care-t, aztán, ha nem válik be sorban a többit. Valamelyik csak jó lesz :-)
2014. jan. 20. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!