Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős koráig vittél...

Mennyi idős koráig vittél magaddal mindenhová váltás ruhát a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt hosszabb időre, pl. pláza, vagy kirándulás. Szóval ha nem 1-2 órás programról van szó, hanem többről.
2014. jan. 20. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ÉN sokáig, amig pelenkások voltak alap volt! De ha pl ünneplőben mentünk még valahova, és izgultam, hogy leeszik magukat- és hogy fognak kinézni, még akkor is.

Kb 3-4éves korukig! :)))

2014. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

2 éves, és még mindig viszek!

Nemrég pl. elmentünk otthonról 4 órára és hasmenése lett a fiamnak, kifolyt a kaki a pelusból. Volt nálam váltás ruha és így megoldódott. Nálunk a kocsiban van mindig egy szatyorban. Azt benne szoktam hagyni, csak kb. havonta beviszem kimosni!

2014. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg pelenkások voltak!
2014. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Míg bukott, kb. 4 hónapos koráig, egyébként csak ha több napra mentünk, máshol aludtunk. Most 21 hónapos, az életben soha nem lett volna még szükség váltóruhára, semmilyen okból. Belebújós előkét mindig viszek, mióta hozzátáplálok. Pelenka még soha nem ázott át nálunk.
2014. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3 het mulva lesz 4 eves a kisfiam es en meg szoktam vinni. Ha mondjuk lemegyunk egy napra/ felnapra a tengerpartra vagy elmegyunk piknikezni a kozeli tohoz. Mert mindig osszekoszolja magat vagy eseteleg osszevizezi. Bicikli turakhoz is szoktam vinni egy pot polot meg nadragot, zoknit. Sokhelyre autoval jarunk es elfer. Mondjuk ha a plazaba megyunk fel napra, nagynenit latogatni, szulinapra... akkor oda nem viszek mert nincs miert. Habar tegnap eppen egy szulinapi bulin magara ontott egy fel pohar uditot ugyhogy jol jott volna a csere polo. :) Nem is azert mert juj most, hogy nez ki a gyerek, hanem azert mert vizes poloba nem kellemes.
2014. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
3,5 éves lányom van,még mindig viszünk. Sosem lehet tudni :)
2014. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom is 3,5 ,de mindig viszek neki is , a kicsi 1,5 de természetesen neki is. Tuti,h akkor lenne rá szükség ha nem lenne:) Extra nagy táskát is beszereztem:)
2014. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
kb. 2.5 éves koráig, vagyis a pelenkás időszakban mindenhova vittem magammal váltásruhát, ha csak pár órára is mentünk el otthonról. 3 éves koráig csak nagyobb, egész napos, várhatóan koszos/vizes kirándulásokra. 3-4 éves kora óta csak ha valahol ott alszunk.
2014. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy elmebeteg dolog, de én még mindig viszek váltás ruhát a 7 és 4 éves fiaimnak, ha fél napnál hosszabb időre megyünk :)

Pici rá az esély, hogy szükség lesz rá (ált. nincs is), de ha éppen kellene és nem lenne nálunk, akkor nagyon haragudnék magamra.

Igaz, mi mindenhová kocsival járunk és csak annyit szoktam tenni, hogy egy szatyorba bedobok mindkettőjüknek egy váltás alsónacit, pólót, nadrágot, zoknit és a kocsiban hagyom.

Ha cipelnem kéne magammal, akkor persze nem vinném.

2014. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!


5 és 3 évesek a gyermekeim, de nálunk is, ha kocsival hosszabb útra megyünk, betesszük az egy- egy garnitúra váltás ruhát.

Üdv egy Anyuka

2014. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!