Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány csepp Vigantolt adsz...

Hány csepp Vigantolt adsz naponta a gyerekednek és mennyi idős?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
csak 1-1 et,nem is lehet többet.A lányom 5 éves,a fiam 16 hónapos
2013. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21 hónapos a fiam, és 2 csepp/nap.
2013. nov. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia, én a 3 éves lányomnak 1 cseppet adok, de csak akkor, ha ilyen borús, rossz idő van. Múlt héten nem is adtam, olyan sokat volt napon. Szerintem én olyan 6 éves koráig fogom adni, arról nem beszélve, hogy a legújabb kutatások szerint azoknál a gyerekeknél, akik rendszeresen kapják a D-vitamint, 30% kevesebb a cukorbetegség kialakulásának esélye.
2013. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon durva, de vannak anyukák, akik mindig elfelejtik beadni a cseppet, és egy héten egyszer adnak 6-7 cseppet.
2013. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Napi 1 cseppet adok, 4 hónapos. Amíg nem volt rutinszerű helye a napban, többször elfelejtettem, de nem adtam duplán utólag.
2013. nov. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kíváncsicska ***** válasza:
A doki írja elő nem az anyukák határozzák meg.Nekünk volt, hogy 4 cseppet írt elő a dokink.Az meg rajt van a cseppen, és a doki is elmondja, hogy pótolni nem szabad az elmaradt cseppeket.Ugyanúgy ahogy az elmaradt gyógyszereket sem szabad pótolni, még felnőtt korban sem.
2013. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
napi 1 csepp.6 hónapos most
2013. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És hogy adjátok be? Sokan írják, hogy a baba nyelvére cseppentik, de olyan lassan cseppen ki, hogy nem tudja a nyelvét olyan sokáig kinyújtva tartani a babám.
2013. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Napi 1-et szoktam adni, 2 éves. Én napi 2-t szedek.

mivel a D vitamin zsírban oldódó vitamin, nyugodtan lehet adni úgy, hogy mondjuk 2 naponta 2 cseppet, vagy 3 naponta 3-at. A 6-7 napi szünet után egyszerre 6-7 csepp már nekem is fura. Viszont amíg a vitaminnal nem lépjük át a maximum biztonságosan bevihető határt, addig nincs gond.

2013. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A doki napi kettőt mondott, így ennyit adok neki. Most 6 hetes.
2013. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!