Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi az órabére falun egy...

Mennyi az órabére falun egy bébiszitternek? 2 éves gyerekre kellene vigyázni.

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
600-1000 ft között. De szerintem attól is függ, hogy 1-2 órát kell rá vigyázni, vagy többet, mert ha többet akkor meg lehet állapodni fix összegben.
2014. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van, sok minden befolyásolja az árat: időtartam, gyakoriság, pontosan mi a feladat (pl kell-e hozni vinni, vagy csak otthoni játék, kell-e kaját pancsolni neki, éjjeli felügyelet vagy nappali stb), van-e képzettség/tapasztalat...

én pest m-i kisvárosban napi 5000-6000-ért (plusz kaja és utazás) vigyázok babákra/gyerekekre, csakis napközben, fix családoknál vagyok, csak a gyerekekkel kell lennem, semmi házimunka, illetve némi tanulás van kisiskolásokkal. Pedagógiai végzettségem + gyakorlatom is van, plusz két saját gyerekkel tapasztalat...

anyukám szintén ebben a városban, 30 év óvónői tapasztalattal szintén napi 5000 körül keres, de ő csecsemőket nem vállal, csak bölcsis-oviskorúakat, akiket nem kell már cipelni, ő vállal éjjeli/nappali vigyázást is, szintén bevált családoknál.

Igazából egy szint fölött kézről kézre adják az embert, de ehhez bizonyítani kell nyilván. Egy képzelten, tapasztalatlan ad-hoc szitternek 500 ft-os órabérnél nem adnak többet, illetve napi 8 órára a 3500 ft-nál.

2014. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én Budapesten fizetek 1500 Ft-ot egy órára, 3 éves ikerlányokra, viszont ha csak 2-3 órát van velük a sitter, akkor is minimum 5000 Ft-ot adok. Most már csak alkalmanként jön hozzánk.


Amikor még kisebbek voltak és heti minimum 2, de inkább 3 napot voltak vele, akkor napi 8000 Ft-ot fizettem.


Hozzánk egy főiskolás lány jár, aki óvónéninek tanul. Nagyon szeretjük őt. Nagyon jól ért a gyerekekhez. Van egy "tartalék" babysitterünk is ha a főiskolás lány nem tudna jönni. Ő egy nyugdíjas tanítónéni, ő 1000 Ft/óráért jön hozzánk. Én vele is elégedett vagyok, de a lányok kevésbé szeretik, mert nem énekel és mondókázik velük.

2014. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!