Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti anyósotoknak is nyűg, ha...

A ti anyósotoknak is nyűg, ha vigyázni kell az unokára?

Figyelt kérdés

Annyira ritkán, vészhelyzetben kérjük csak meg, pl. ha a másikat kell orvoshoz vinni másik városba, vagy nekem kell orvoshoz mennem, hogy nem terheljük túl a kéréseinkkel.

Hetente látja őket vasárnap, igaz, akkor mi is ott vagyunk.


2011. dec. 6. 13:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Neki még annyira nem is, de apósnak...... Ha bármi másképp meg lehet oldani, akkor inkább nem is kérem. Segítőkészek, aranyosak, tényleg bármit, bármikor de a gyerekekre vigyázni teher. megöregedtek már, nem is hibáztatom őket érte.
2011. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk a másik véglet van :D
2011. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem, bármikor bevállalják a gyerekeket - persze előzetes egyeztetéssel, hisz dolgoznak mindketten.
2011. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
nálunk nem dolgozik, 55 évesen elment nyugdíjba, aktív életet él, külföldi nyaralás, rohangászás, sosem ér rá-típus.
2011. dec. 6. 13:51
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
14 hos fiam van,5 orat nem vigyazott ra osszesen miota megvan,pedig egy varosban eltunk.Mostmar kulfoldon elunk fel eve.Nyaron,amikor 2 honap utan ismet latta az unokajat,csak ennyit mondott:"kis atok".Kosz szepen,inkabb nem biznam ra...
2011. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
anyósom még soha nem vigyázott a gyerekemre pedig elmúlt két éves.ez mindent elárul
2011. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag sokat vigyáz a lányomra, sokat van vele. Ha valahová menni akarok is felajánlja, hogy marad ő itthon az unokával, menjek csak nyugodtan a dolgomra. Ő is nyugdíjas, 60 éves, állandóan siet minden hová, de sokszor vigyáz is rá, ha szükséges.
2011. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
4 hónapja nyugdíjas, azóta kétszer láttam, mikor mi átmentünk. Nem jön ide soha, nem hogy még vigyázni is.
2011. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

anyósom saját bevallása szerint: felneveltem 3 gyereket bőven elég volt.

Szóval kb. ennyire szereti a gyerekeket, meg rájuk vigyázni. Mikor a kicsit szültem akkor eljött hogy segít a férjemnek a nagyobb körül, 2 napot bírta itt.

Azóta se láttuk:)

Rábízni a gyereket??? ha akarnám se tudnám, mert nem is ismerik jóformán.

2011. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
anyám messze lakik, ő mindig azt tervezgeti, hogy nyáron már el akarja vinni magával pár napra, és ő ideköltözött 1 hónapra! mikor a kicsit szültem, mert a másik mama nem akart rá vigyázni, akkor volt 1,5. Mindig vesz is neki valamit, csokit, ruhát, pedig hitelük is van még és sokkal kevesebbet keres, mint anyós. Azért is furcsa :S
2011. dec. 6. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!