Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor lett a gyermeketek...

Mikor lett a gyermeketek szobatiszta?

Figyelt kérdés

Írjátok oda, hogy fiú, vagy lány.

A fiam lassan 3 éves és azt mondta nekem, hogy ö nem akar szobatiszta lenni. :)



2014. jan. 22. 17:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19 hónaposan kezdett el bilizni.26 hónaposan szoba,és ágytiszta lett (lány)A fiam most 19 hónapos,de ő nem mutat nagy érdeklődést a bili iránt.
2014. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A nagyobb fiam a 2 éves szülinapja után pár nappal lett éjjel és nappal is szobatiszta. A kisebb 2 és fél évesen nappalra, éjjelre pedig még sokszor most is bepisil pedig 3 éves.
2014. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lányom karácsonykor volt 3. Akkoriban kezdett rászokni a bilire. Sajnos azonban egy ideje megint nem hajlandó ráülni :( Nem is tudom, mi lesz vele :'(
2014. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
4 éves fiam még éjszaka bepisil.
2014. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33 hó, fiú. 2 hét alatt teljes biztonsággal
2014. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

33 hónaposan lett szobatiszta és akkor már a délutáni alváshoz sem kellett pelenka. És 1 hónap múlva, azaz 34 hónapos lett éjszakára is. És kisfiú.

Amikor láttam rajta az érettség teljes jeleit, vagyis pelenkában közölte, hogy ő neki most pisilnie kell vagy elmegy kakilni (ilyenkor elbújt és a pelenkába belekakilt), akkor került le a pelus és a pelus levétel percétől tulajdonképpen már ment is a dolog. Tehát nem kellettek hozzá hetek, hónapok, megvártam míg megérik rá teljesen és akkor lekerült a pelenka. Előtte természetesen voltak próbálkozások, így ismerte a bilit, de semmit nem erőltettem akkor, hanem mindig hagytuk és amikor teljesen készen állt rá, akkor vettük le a pelenkát.

2014. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2,5 éves nem volt, és egy hét alatt lett szobatiszta és ágytiszta. Nagyon meglepődtünk, mennyire jól ment. :)
2014. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ja és lány, előző voltam
2014. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kisfiú.

2,5 évesen lett szobatiszta,egy csütörtök reggelen közölte, hogy most már nem kér pelust (addig hallani sem akart róla).Következő hét péntektől a nappali alvásnál se volt pelus.

Kb. 2 hete nevezném stabilan ágytisztának, kb. 3 hónapja próbálkozunk vele. 4 éves múlt novemberben.

2014. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mindkét fiam 2,5 évesen lett szoba és ágy tiszta.
2014. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!