Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lathat a fiam hogy kezelje...

Mit lathat a fiam hogy kezeljem a helyzetett hogy nyuktassam meg?

Figyelt kérdés
2 es fel eves a fiam. Tegnap este emlegetett valami fele tokost hogy el akarja vinni. Mondtam hogy en barkitol megvedem. Este 11 kor felriaft es nagyon sirt. Alig birtuk megnyugtatni. Aztan meg nem mert aludni. Ma is emlegette hogy fel a tokostol. Fogalmam sincs ez mit jelent vagy hogy kezeljem. Mondtam nemi hogy csak alom volt meg a kis fantaziaja jatszik vele. De nem nagyon hitte el. Mi tortenhetett hogy kezelljem ezt a fura helyzetett?
2014. jan. 23. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Valaki nyilván fenyegette őt, vagy számára fenyegetésnek tűnő valakit vagy valamit említett, aki elviszi a gyerekeket. Elég kicsi ahhoz, hogy rosszul értse a szót és ahhoz is, hogy pontosan ki tudja mondani, tehát nem biztos, hogy "tokos"-t hallott, legfeljebb ő így értette. Óvatosan ki kellene belőle szedni, hogy ezt honnan vette (még tv mese vagy hasonló is lehetett, vagy bölcsőde). Csak úgy, magától ilyen idős gyerek olyat nem talál ki, amit nem hallott, látott.
2014. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom,hogy valaki ilyesmit mondott neki,csak lehet félreértette.
2014. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy valaki vagy valami megijesztette. Hogy nyuktassam meg. Annyit mondot hogy nem megy a mamajahoz. Anyosomhoz. Meg hogy nem szereti a nagy nenjet. S valtig allitja hogy az a tokos letezik.
2014. jan. 23. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Az én 2,5 éves fiamnak is van egy ilyen mumusa: a "vigyorgós bácsi"... Vigyorgós bácsi nálunk is a mamánál volt először, de már hozzánk is befészkelte magát, aki mindig sötétben érkezik. Én el szoktam küldeni "a vigyorgós bácsit", de mondtam a kisfiamnak, hogy küldje el ő is nyugodtan, ha nem akarja, hogy itt legyen. Biztos hülyén hangzik, de én eleinte a nemrég meghalt nagypapával azonosítottam a vigyorgós bácsit, mert állítólag a kicsik láthatják őket (bár lehet, hogy hit kérdése). A kisfiam fél tőle, de ez a rémkép nem bántja őt, csak vigyorog... Hónapok óta.
2014. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Régebben mintha lett volna olyan, hogy " elvisz a zsákos" vagy vmi ilyesmi, nem? lehet, h ezt hallotta, csak más szóra emlékszik. Mindenesetre ha bárki ilyet mondott neki valóban, hát egy hatalmas barom az illető.
2014. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez életkori sajátosság,nekünk is ebben a korban volt ilyen.Mi beszereztünk egy szörnyűző csodalámpát,ami egy kis irányfény.Minden este ő dughatta be a konnektorba szülői felügyelettel,és reggel ő húzta ki.Ez teljesen megnyugtatta.


Off:Egy helyes írás ellenőrzést nem ártott volna csinálnod!

2014. jan. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk ennyi idősen a sötét nénitől félt a kisfiam, én megsajnáltam, és az ágyunkban aludt velünk egy ideig.

Off: ha a helyesírását firtatod, akkor neked is példát kéne mutatnod... nem helyes írás, hanem helyesírás.

2014. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eljatszottam mitha elzavarnam. Ettol megnyugodot. Remelembtobbet nem emlegeti.
2014. jan. 24. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!