Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig/hogyan birnatok egy...

Meddig/hogyan birnatok egy hasonlo helyzetett?

Figyelt kérdés

A paromnak van egy ugynevezett " jobaratja " aki egy csaj, s azt mondja h minden fontos dolgot vele megtud beszelni s velem nem, azt az okot nem tudom h velem miert ne tudna megbeszelni. A multheten volt egy kicsit csunya veszekedesem a csajjal ahol bevalotta h tetszik neki a parom s azt is mondta h felejtsem el. A tegnap beszelgetunk a parommal msn ahol a csak is rajta volt, a csaj ki irta msn hogy nagyon nagyon szereti a paromat s h mindent megtesz erte, amikor en azt meglattam kiborultam s kertem magyarazatott a paromtol aki azt mondta h nem tud rola, de kozben a parom beszelt az illeto csajjal is s azt mondta neki h torolje ki azt h szereti.., stb. Veszekedtem egyett a parommal s azt kertem tole h kuldje el nekem is azt amit a csajjal beszelt erre o nem akarta elkuldeni semmi keppen, azzal a kifogassal h nincs semmit amit en kellenne lassak, semmi erdekes.

Erre en arra gondolok h valami titkolni valojuk van mert ha nem akkor elkuldte volna nekem is azt amit beszelt a masik csajjal. vagy tevedek? Kivagyok akadva, nem tudom mit csinaljak, a parom azt mondja h nagyon szeret, s hogy miert nem bizok benne.

Adjatok tanacsokat h mit csinaljak. kerem segitsetek

Koszi a valaszokat


2009. szept. 11. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Vess véget ennek a kapcsolatnak.Aki szereti a másikat,az vele beszéli meg a problémáit.Ha nem tudja veled megbeszélni a dolgait,nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok.Egy harmadiknak semmi keresnivalója egy jól müködő kapcsolatban!
2009. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De nagyon szeretem a paromat s o is ugyanezt mondja h nagyon szeret


koszi a valaszt

2009. szept. 11. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
én választás elég állítottam a barátomat anno.csak ez a megoldás sajnos.
2009. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

nem tul jol müködö kapcsolatnak látszik...


páromnak is volt egy "lánybarátja" amikor megismerkedtünk,rövid úton elküldtem melegebb éghajlatra a csajt,láttam a szemén hogy nekem nejóban sántikál...

hogy mit szolt a párom? választhatott...vagy én,vagy a csaj...én voltam a fontosabb...

22/L

2009. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
97%
Szerintem egyértelmű, hogy titkol valamit. Ha valóban úgy szeret ahogy mondja, akkor tényleg miért nem veled beszéli meg a dolgait? Ez nagyon nem normális. Gondolkozz elrajta, hogy egyáltalán megérdemli-e ez a srác, hogy ennyire szeresd! Én egyébként soha nem voltam híve a nagyon jó fiú-lány barátságnak, abból előbb utóbb mindig szerelem lesz. Igaz lehet, hogy csak az egyik fél részéről.
2009. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Szia!Nálunk is ez volt a helyzet!A páromnak állítólagos jó barátnője,azt a bogarat ültette a párom fülébe,hogy mi,nem illünk össze!Nos ezek után voltak durvább dolgok is!Aztán kiderült,hogy nem azért,mert jó barát volt,hanem mert szemet vetett,a meglévő kapcsolata mellett,a páromra is,szóval ezért mondogatott neki dolgokat!Nos,a párom választás elé került!Megmondtam neki,hogy mehet a csajhoz,ha akar!De jól gondolja meg,mert ha a csaj,a pasija mellett ilyeneket csinál,akkor vele is ezt fogja tenni!Arról nem beszélve,hogy egy igaz barát onnan ismerszik meg,hogy tiszteletben tartja a barátait,annak érzéseit,kapcsolatait!A párom engem választott!Mindenféleképpen tisztáznotok kell ezt!Ha nincs titkolni valója,akkor mutassa meg a levelezést!És igen is mondja meg a lánynak,hogy téged szeret,és ezt tartsa tiszteletbe!És ezt nagyon határozottan tegye meg,mert különben nem fog rólatok leszállni!Ha meg nem tesz semmit,hogy nyugalom legyen kettőtök között,akkor el kell küldeni.Mert akkor egyértelmű,hogy nem vagy fontos számára!

Én nem azt mondom,hogy a barátokat el kell üldözni,erről szó sincs!Sőt az igaz barátok megmaradnak,csak háttérbe vonulnak,ha valamelyik félnek is kapcsolata alakul ki,van.De nálatok elég egyértelmű,hogy ez már nem csak barátság,ez átment más érzésekbe,a csaj részéről biztos!Most már csak az a kérdés,hogy a párod mit érez?Szeret-e téged igazán?Én nagyon szorítok,hogy ezt a helyzetet megtudjátok oldani!Bocsi,hogy hosszú lettem!

2009. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A parom azt mondta h megmondta a csajnak h ot nem szereti s nem erdekli a csaj, s csak engem szeret. Nekem is azt mondja h nagyon szeret es enis nagyon nagyon szeretem

Koszonom a valaszokat

2009. szept. 11. 21:06
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

1. Nincs értelme ebbe a kapcsolatba további energiát fektetni. Becsap téged. Akit szeretünk, azzal nem viselkedünk így, és ha szeretünk valakit, akkor nincs szükség pótlékokra. Mert vele tudunk mindent megbeszélni, vágyunk arra, hogy vele beszéljük meg, hiszen ő a fontos.

2. Idegrohamot kapok ezektől a "bevett rövidítésektől". Olyan a mondandód, mintha csuklanál közben. Tisztelj meg mindenkit azzal, hogy rendesen kiírod a szavakat, mert enélkül téged sem fognak tisztelni. Nevetséges és zavaró ez a stílus, ne kövesd! A "hogy" szó, az nem egy h betű.

2009. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Nekem is volt egy hasonlo "kedves" ismerosom. a kiscsaj folyamatosan piszkalta a paromat, hogy mi van velem, stb, mindig segitett a paromnak ha eppen rossz napja volt vagy osszeveszett velem...egyszer borult a bili nalam es valasztas ele allitottam a paromat. nehogymar ennek a libanak mondana el, hogy mi a gubanc koztunk...(a csaj egyebkent szandekosan tett keresztbe nekem, maszott ra a paromra elottem, olelgette, beteges volt amit csinalt) a parom megertette a problemamat, aztan azota nem nagyon beszelnek, es mi nagyon jol megvagyunk, 2 eve. szerintem a paroddal beszeld meg, de surgosen!
2009. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

az ilyentol tenyleg menekulni kell, amikor mar egy harmadik szemely van akkor mar kezd fel bomlani minden ami eddig egyutt tartott.


en is megjartam egyszer h a legjobb baratom aki csaj szerelmet valott de megbeszeles utan meg ertette h en csak barat akarok maradni. O is igy kezdte nem talaltok a csajoddal , miert vagy vele s hivott bulizni amin nem tortent semmi kozottunk csak egy ket tanc, de en inkabb masokkal viccelodtem tancoltam , msn bevalotta h nagyon szeret, de szerencsere meg tudtuk beszelni es most nagyon boldog vagyok a baratnommel 1 ev es 6 honap utan is

2009. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!