Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 16 éves vagyok és a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és a szüleim most fognak elválni, ez nekem olyan mint egy rossz állom. Egyszerüen képtelen vagyok kezelni a helyzetett, hogyan kezeljem, lépjem túl ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Testvéred van?Mennyi idős?
2013. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán az segít, hogy kettőjük közt tört össze. Téged változatlanul mind a kettő ugyanúgy szeret.
2013. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Én 14 éves voltam, mikor elváltak a szüleim. Én igazából számítottam rá, mert addig is csak miattam voltak még együtt. Utána legalább nem kellett hallgatnom a mindennapos veszekedéseket.


Az egészben még az a szörnyű, hogy választanod kell, kivel élsz. Bárkit választasz, a másiknak szarul fog esni.


Én már nem is tudom, hogy kezeltem. Először egy kicsit álomszerű volt nekem is a tudat, de aztán szépen lassan megszoktam, beletörődtem.

2013. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem amikor váltak a szüleim (4 éve) egyáltalán nem érdekelt a dolog...de nekem apukám így elment. Több száz kilométerre lakik, megházasodott és gyereke is van már. Most 15 éves vagy(lány) és most a legnehezebb...most érzem, hogy mennyire kéne a támogatása. Úgy érzem hogy elhagyott és annyira el mondanám neki hogy "apa hiányzol, legyél velem többet"...de nem mondhatom el mert felesleges lenne.

Szóval túl tenni nem tudod magad...csak élni vele.

2013. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 patrik0103 válasza:
100%

Én 6 éves voltam amikor elváltak a szüleim. A mai napig jó viszonyban vannak egymással, és rendszeresen (hetente vagy kéthetente) meg is látogatom aput, aki azóta újranősült és van ott két féltesóm. Senki sincs haragban senkivel, mindenki boldog.

Helyzetfüggő az egész dolog, eleinte rossz volt (emlékeim szerint) sokat sírtam, hogy miattam van aztán persze, hogy nem miattam.

Egy idő után túl lesz rajta az ember, ha van egy igazán jó barát az rengeteget számít ilyenkor :)

Fő, hogy a szüleid mindig szeretni fognak, és akármelyiket is "választod" majd, te leszel nekik a legfontosabb!

2013. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Úgy, hogy a boldogságukat tartod szem előtt, nem azt a társadalmi elvárást, hogy együtt kell maradniuk, mert egyszer összeházasodtak és mert gyerekük van. Meg úgy, hogy nem a te hibád és téged szeretnek mindketten.
2013. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én szüleim csak miattam és a tesóim miatt maradtak együtt... de bár elváltak volna!! értékeltem ugyan, hogy csak miattunk kényszerítik magukat egymásra, de így egyikük sem volt boldog, pláne nem mi... lépd túl, nem a te hibád, és ha így boldogok lesznek, akkor mindenképpen ez a legjobb megoldás!
2013. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolj, arra hogy lehet, hogy mindenkinek így lesz a legjobb!
2013. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!