Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet most vastag egy...

Hol lehet most vastag egy részes polárral bélelt overált venni nem 15 ezerért?

Figyelt kérdés
Kerestük már hónapokkal ezelőtt is, egyszerűen nem volt méret. 98-as kellene.
2014. jan. 27. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Tescoban, Auchanban, Kikben láttam. Olyan 4-5 ezer Ft körül vannak.
2014. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi tegnap voltunk a Sárkány centerben Bp., nem tudom fiad, vagy lányod van, de lányosból volt 4-5 féle, a fiút nem figyeltem, de hát biztos van az is. Kifejezetten nagyon jók voltak, 6ezerért.. Nem vettünk, mert van a lányomnak, csak agyaltam rajta, hogy ne vegyük-e meg neki már jövőre, mert annyira jónak tűntek. Most is kínai van neki, és én nagyon elégedett vagyok vele, ruhában nem veszek neki ott, mert mind műszálas, de az overálok nagyon jók.


Én nem tudom az első válaszoló az Auchanban, tescoban(tegnap ott is voltunk, leárazva voltak 8ezerért, és sztem túl vékony volt), de lehet hogy áruházonként más a kínálat, vagy már kezdődnek az árleszállítások, de én 4-5ért sehol nem láttam...

2014. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aldi, Lidl. Én az Aldiban vettem novemberben, 3000 ft volt. Igaz, nem mintás, hanem egyszínű, de jó meleg.
2014. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!