Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bélelt nadrágot adtok már a...

Bélelt nadrágot adtok már a kisgyereketekre?

Figyelt kérdés
Vagy harisnya+vékonyabb nadrág? Vagy 1 vastagabb nadrág?
2013. okt. 3. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
1 db melegítő nadrágba viszem reggel az oviba. Nem extra vastag, nem is vékony, az a jó puha belsejű. Biciklivel megyünk, de nem fázik így sem.
2013. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Sőt, egy sima melegítőben viszem oviba, még harisnyát sem adok rá. És mi is bicajjal megyünk.

Azért még annyira hidegek nincsenek.

2013. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én adok. És séta után még így is hidegek a combjai.
2013. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én még nem adok.Melegítőben,vagy sima nadrágban megy,annyi,hogy most már térdzoknit adok rá.
2013. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

20 hósom is melegítő nadrágban van kint az udvaron, nem bélelt, normál vastagságú.

Itt bent a házban vékony nadrágban. Két réteget azért még nem adnék rá kintre.

2013. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én már bélelt nadrágban viszem, illetve vittem ezen a héten.

egyrészt mikor 7kor indulunk akkor fagy közeli hőmérséklet van, másrészt homokoznak, a földön ülnek és kevésnek gondolom a sima nadrágot ehhez. bár most pont ezen merengtem, hogy ma biztos sok volt, hisz meleg van, hétágra süt a nap nálunk, de gondolom vagyis remélem, hogy akkor a szabadidő nadrágját adták rá az óvónők, tartok bent ilyen esetre, aztán ki tudja :S

2013. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Öcsémre anya még normál vastagságú melegítőt,illetve farmert ad.

Bélelt nadrágot olyan November közepe fele kezd el hordani.

Nem fázik.

2013. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,mi se szoktunk még október elején bélelt nadrágot hordani,csakhogy ez az idő nem felel meg egy átlag okt. eleji időnek,ilyenkor nem 7-10 fok szokott lenni.
2013. okt. 3. 18:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ma adtam a melegítő alá harisnyát a lányomra, mert ma reggel már fagyott (autóról le kellett konkrétan kaparni a jeget). Eddig simán a melegítő nadrágban ment.
2013. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azt nézzétek, hogy még csak október van! Hideg van reggel, nálunk egy fok volt. Én is biciklivel vittem az oviba, ma reggel adtam rá harisnyát és bélelt nadrágot a bicajra. Tegnap még simán egy szál farmerben vittem, sőt egész héten. De akkor még 8-10 fok volt reggel. Azért nem mindegy. Oké, hogy most is süt kint a nap nálunk, de attól még nagyon hideg van!
2013. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!