Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pécs Nyár utcai Gyermekkórházb...

Pécs Nyár utcai Gyermekkórházban ott maradhatok a kislányommal?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz négy napot kell ott töltenünk, mire készüljek? Milyenek a nővérek? Mit vigyünk magunkkal?
2014. jan. 29. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen osztályra kell mennetek? Mi a pulmonológián voltunk, ott vele lehettem, bár azt hiszem a gyermek korától is függ. Először nem tudtak olyan kórtermet adni ahol van felnőtt ágy, így napközben vele voltam, éjjel pedig a szomszéd épületben az Anyaszálláson aludtam (fizetni kellett érte). Aztán felszabadult az a szoba, ahol a szülő is ott lehet, akkor átmentünk oda.
2014. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

5,5 éves és tüdő tükrözésre megyünk, asztmás-allergiás a kislányom. És az Anyaszálláson mennyit kellett fizetni? A saját gyógyszereinket vinni kell igaz? Milyenek a nővérek? A beavatkozást nem ott fogják megcsinálni, de ott kell legyünk előtte és utána is. Köszönöm a válaszodat előre és utólag is!

2014. jan. 29. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 3 éve feküdtünk benn, sajnos már nem emlékszem hogy mennyi az anyaszállás. Enni is adtak, bár az ebédet én sosem tudtam megenni, abban az épületben volt ahol az anyaszállás, azt hiszem fél 2-ig lehetett átmenni, de mivel a kisfiam sosem aludt el addig, így nem mentem át. A nővérekkel nem volt gond, kedvesek voltak. A szállás kicsit lepukkant volt, de a célnak megfelelt.
2014. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszereit szerintem vidd, az én kisfiamnak nem voltak akkor állandó gyógyszerei, tüdőgyulladás miatt került be, ezért ő ott kapott gyógyszert.
2014. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm!
2014. jan. 29. 20:50
 6/6 anonim válasza:
A korától függ
2020. máj. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!