Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a fiának felhúzták a...

Akinek a fiának felhúzták a fütyin a bőrt és csak a tövénél tapadt vissza egy nagyon picit, elvittétek újra felhúzatni?

Figyelt kérdés

Aki nem, annak nem lett gond belőle később?


A férjem szerint egyáltalán nem gáz a fiunknak, de engem zavar. Attól tartok, h később nehogy a nemi életében gátolja valamiben ez.


2014. jan. 30. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiamnak is ilyen!

Pont most valaszoltam egykukis kerdesre! :)

Ezt mar elmeletileg a felgyulo valadek megoldja... Vagy kesobb egy ugyes lany...

Szerelem szex.kategoriaban tobben is valaszolnak felnott ferfiak is jarnak igY es a szexualis elet megoldja mindig ez a valasz! Szerintem huzza amennyire tudja kremmel puhitsd neki es majd feljon!

Amig nem gyullad be nem kell fajdalmat okozni neki ismet!

2014. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Egyszer sem kellett volna felhúzatni neki!
2014. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi elvittük újra. Bekenték érzéstelenítővel és kb. 2 másodperc alatt leválasztották a letapadt részt. Nem fájt neki utána sem.
2014. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erről van szó, amit az előző írt. A "rántás" mára már lejárt barbarizmus(nak kéne lennie).
2014. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!