Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek mindkét gyermeke jóalvó, nyugodtabb, nem hasfájós baba volt? Vagy tényleg inkább az ellenkezője fordul elő, hogy ha az egyik "jó", a másik már sírósabb lesz?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszotokat

2014. jan. 30. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Ellentétes volt a két fiam olyan szempontból,hogy az első éjjel üvöltött nappal elvolt,a 2. nappal üvöltött éjjel aludt:) De amúgy mindkettőnél volt hasfájás.

Most hogy nagyobbak,3 és 1 évesek egyöntetűen nem szeretnek aludni:)

Amúgy tök más a két gyerek habitusa!

2014. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem mind a három gyerekem ilyen volt, mind a három jóalvó volt, hasfájás nem volt, nyugisak voltak. A legnagyobbik ilyen kis nyugis is maradt, a két kisebb kb 1,5-2 éves kora óta azért sokkal akaratosabb, főleg a legkisebb. :) De azért kezelhető mind a három!!
2014. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Három van, egyik se volt hasfájós. Kettő szuper jó alvó, egy viszont a legrosszabb fajta. Egyik se volt sírós kisbaba. A rossz alvó babám csak simán rossz alvó baba volt, de már ez is megoldódni látszik (1 éves múlt). Voltak sírós időszakai, de kibírható volt.
2014. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első kettő már 1 hósan átaludták az éjszakát a 3. "csak" 3 hósan. Nagyon jó kisbaba volt mind a 3. Hasfájós csak az 1. volt. Viszont neki is csak heti egyszer fájt a hasa, de akkor orditás volt fél óráig. Keresztgyerekeim viszont mind a kettő borzalmas alvó volt, kb. 3 éves korukig.
2014. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek, örülök, hogy van ilyen.
2014. jan. 30. 16:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem az első álombaba volt!Evett-aludt,nem volt hasfájás,az alvása mai napig is nagyon jó pedig már 4 éves lesz(éjjel 10-11 órát alszik,nappal meg még 2 órát)Nagyon jó evő volt születésétől kezdve meg mikor a hozzátáplálást kezdtük akkor is,bármit adtam neki mindent jóízűen megevett és most is így van.



Hááát a második fordítva volt bekötve!

Bukós,hasfájós,székrekedős volt picinek,pár hónaposan az éjszakák borzalmasak voltak,volt mikor 10-12x is kelt egy éjjel,nappal nyügi volt,soha semmi nem volt jó neki,ha ide tettem ha odatettem,ha mentünk valahova,ha autóba utaztunk,ha társaságba voltunk stb stb mindíg csak nyavíkolt,tipikus az a baba aki attól képes volt sírni ha trüsszenett egyet,ha beteg volt akkor az maga a pokol volt,ráadásul elég rossz evő,válogatos stb!


Most 1 éves,talán látszik némi változás de még most sem az igazi!Szinte kevesebbet alszik mint a bátyja!Az elmúlt 1 év alatt úgy érzem öregedtem 11 évet!


Ha az első lett volna ilyen tuti nem vállalok be második babát!Esküszöm!!

2014. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerekem jóalvó, nem voltak hasfájósak, nem sírósak, mikor a foguk jött, azt sem vették észre. Nyugisnak egyiket sem nevezném, mert nagyon pörgős mindkettő, nagy a mozgásigényük és folyamatosan akad valami dolguk. :)
2014. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem az en gyerekeim ilyenek (bar a pici csak most fog szuletni, ot meg meglatjuk), de a testveremeknel mindketto rendkivul jo alvo, nem hasfajos baba. A kisebb ugyan csak 3 honaposan aludta at az ejszakat, de o 5 hettel korabban jott, viszont azota is durmolnak rendesen, este 11 orat (kelteni kell oket) es nappal 2-3-at. Pedig mar 4 es 1,5 evesek. A fiut kisse jobban megrazta a fogzas, ez azt jelentette, hogy amikor jottek a ragofogai, volt hogy 3 napon at felebredt ejszaka 1szer. A batyamek meg keszen voltak ettol :D :D

A piszok mazlistak!!! Ugyhogy van ilyen, bizhatsz benne, hogy nalatok is ez lesz!

2014. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő hasfájós volt, de ettől függetlenül nagyon jó alvók. A kicsi túl is tett a nagyon, rengeteget aludt. Éber állapotban mindkettő élénk, érdeklődő, játékos, nem tudok nem velük foglalkozni.
2014. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek :)
2014. febr. 3. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!