Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha természetes vízben szól a...

Ha természetes vízben szól a gyereked, hogy pisilnie kell, kimész vele a partra vagy abba nyugodtan pisilhet?

Figyelt kérdés
Tenger, óceán, tó, folyó - stb.
2014. jan. 31. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

természetesen bent a vízben.

a halakat is megkéritek,hogy ne hugyozzanak a vízbe? A vízben élő emlősöket is?Ott szexelnek esznek szarnak,Jesszus,felháborító!Fertőtleníteni kéne a tengert.

A sok oszló madárhulla,bálnatetem,nem is tudom,hogy gondolják,hogy ott mernek oszlani ahol én fürdeni akarok.

2014. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

törölték volna a hozzászólásomat? Akkor szeben fogalmazva:

amikor otthon belekakilsz a wc-be,majd lehúzod,akkor az ugyanabba a természetes vízbe megy amibe nem pisilsz bele.

Remélem így már idomul a hozzászólásom színvonala a gyakaori kérdések oldalának szellemi magaslataihoz,és az oda általában írók nobel díjasokat is leköröző tudományos székfoglalóihoz.

Semmiképp nem kívánom az oldal igényes mivoltát lehúzni.

2014. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szebben:)
2014. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%
Akkor sem hugyozok oda ahol fürdök,ilyen alapon a kádba is hugyozhatnál az is oda kerül. Ezért vannak ilyen sötét gyerekek mert az alapvető normát nem tanítják meg a szülők.
2014. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Kár, hogy ezen is összeugrottatok, szimpla gyakorlati kérdés.
2014. febr. 1. 18:53
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tanították, hogy nem szabad, így én ezt a vonalat követem, és a gyermekeimnek sem engedem.

Elég primitív válaszok érkeztek a kérdésre, leírnám a saját véleményemet: Szerintem nem abból a szemszögből kéne ezt a témát megközelíteni, hogy (idézek vmelyik válaszból): ha a halak oda szarnak és hugyoznak, akkor én miért menjek ki?, van ennek egy egyszerű és ésszerű magyarázata: azért nem pisilünk bele, mert azzal szennyezzük a környezetet. Rosszul gondolom?

2014. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
35%
:D Ennyi erővel szarhatnánk az utcán is, mert a kutyák, macskák ott intézik...
2014. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!