Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ajánlanátok csendes, nyugis...

Ajánlanátok csendes, nyugis helyeket Pest megyében vagy közvetlen mellette?

Figyelt kérdés
Nem baj ha nagyon kicsi falu csak nyugis legyen jó levegő jó föld, egy kis bió gazdaságot szeretnék.

2013. máj. 28. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Pest megyébe, maximum Solt környéke, amit megnézhettek, vagy esetleg kicsit Nyugatabbra Komárom-Esztergom megyébe. Ott vannak falvak közvetlen Pest megye határában, Kesztölc, Piliscsév, Leányvár, vagy egy kisebb város Dorog, az Esztergom mellett van. Én ott éltem egy ideig Dorogon és rengeteg kihasználatlan földet láttam a város határban főleg a Sanyo gyár környékén meg Leányváron is Budapest felé haladva is vannak kihasználatlan földek.

Hogy most mi van ott nem tudom mert már 3 éve nem jártam arra felé. De szerintem ha rászánsz pár napot, akkor érdemes körbe nézned személyesen hogy mik a lehetőségek.

2013. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azóta hogy alakult?
2018. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!