Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves gyermeknek adhatok...

2,5 éves gyermeknek adhatok ezüst kolloidot? Valóban jó immunerősítő?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak az immunrendszeret erositi, aki eladja. Semmit sem er.
2014. febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ezüst kolloid méreg. Nem értem miért találták ki ezt a hülyeséget. Aki akar kísérletezzen vele, de ne gyereken könyörgöm.
2014. febr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj vegyél Flavon kids lekvárt,2 hónapra elég 1 üveg,természetes gyümölcsöket,növényeket tartalmaz és garantáltan nem lesz beteg a gyerek.
2014. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Flavon kids lekvar a jo szerintem.
2014. febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem immunerősítő, fertőzés elleni szer, állítólag vírus és baktérium ellenes hatása van. Én is hallottam olyat, hogy ártalmas lehet, nem adnám gyereknek. Immunerősítésre flavonoid, béta-glukán, béres csepp javasolt inkább.
2014. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én nagy természetes életmód párti vagyok, de ezt én sem mertem beadni a gyereknek!!


és ráadásul ha jó is vmire, az nem az immunerősítés, hanem az antibiotikus hatása, de inkább ne!!


Én Immunotrofinát adok a lányomnak, és én nem tudom, hogy csaodaszer, vagy ez csak a véletlen műve, de miután 1 üveggel beszedett, azóta nem beteg, ez már 2 hónapja. Előtte 3 nap ovi, 2 hét itthon..:-(

2014. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!