Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekfogorvost keresek...

Gyerekfogorvost keresek kislányomnak (5és fél éves) aki kedves, figyelmes és lelkiismeretes, ahol fájdalommentesen kezelik a gyermekem?

Figyelt kérdés
Kicsinek sokat cumizott és nagyon rosszak a tejfogai. Voltunk magán gyerekorvosnál de igazán SEMMIT nem csinált pedig akkor még csak kezdtek elszineződni a fogacskái. Annyit mondott hogy mosni mosni mosni. Szegénykémnek mosom mióta csak van foga de ez kevés. Ajánlott zymafluort azt szedtük egy darabig de még mintha jobban romlott volna tőle. Calcium sandoz is vettünk pezsgőtabletta formájában de hiába. El vagyok keseredve mert mostmár elől a fogacskái "csonkok" a hátsók meg lukasak. Tényleg a tejfogakat nem tömik be mert "felesleges"? Én ezt nem akarom elhinni!
2009. dec. 7. 09:46
 1/1 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy Budapesten keresek...
2009. dec. 7. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!