Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 39. hétben vagyok, sokat...

A 39. hétben vagyok, sokat keményedik a hasam, de fájdalommentesen. Ez azt jelenti, hogy készülődik a testem a vajúdáshoz?

Figyelt kérdés
A babó még mindig jókat mozog, múlt héten még teljesen zárt volt a méhszáj, és egyelőre nyákdugó távozást sem tapasztalok, viszont leszállt a hasam. Iszom a málnalevél teát, szedem a homeopátiás bogyókat, és kezdek türelmetlen lenni, mert késznek érzem magam a szülésre.
2009. jan. 29. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,ez azt jelenti,hogy készülödik a tested!Nekem végig fájdalommentes keményedéseom voltak.Actg-gép akkor fájdalmakat mutatott,hogy csak na,de én semmit sem éreztem belőle.A nővér és a doki csodálkoztak is,hogy nem fáj!40+2 este elkezdett szivárogni a magzatvíz és akkor jöttek a rendes,igazi fájások!Azt nem lehet összetéveszteni!!!
2009. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is végig zárva volt a méhszáj ugy kb.14 óra alatt nyílt ki teljesen(első)
2009. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek: azon gondolkodom, vajon én tettem-e fel a kérdést:! Ugyanezeket tapasztalom, 39. hétbe lépek holnap, annyi különbséggel, hogy szerintem a nyákdugóm távozgat, mert sűrű, fehér, krémes (olyan mint a sperma)valami távozik vizelet ürítéskor tőlem. Ennyi...Te melyik homeopátiás golyókat szeded?
2009. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Cimicifuga, caulophyllum es arnica montana. Koszi a valaszt!
2009. jan. 29. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!