Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert nem akar kakalni a 4...

Miert nem akar kakalni a 4 eves kisfiam?

Figyelt kérdés
Van hogy eltelik egy het is es nem akarja kinyomni a szekletet...ha vegre mindefele segitseggel kinyomja(kup, szekletpuhito mar hashajtot is hasznaltunk)nem kemeny a kaka...nagyon bosszanto mar...mit csinaljak? valaki hasonlo helyzetben? segitsetek!!!
2014. febr. 7. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
vizsgáltasd ki. olyan nincs, h nem akarja, nem tud. ha tudna kakilni, akkor ha akarná sem tudná visszatartani (ha netán mégis, akkor lelki ok áll a háttérben, azt meg szintén ki kellene vizsgálni). légy szupportív és ne frusztráltan állj hozzá a problémához, hanem konstruktívan.
2014. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt egy másik kakis kérdés is, arra válaszoltam eredetileg ezt, de most neked is bemásolom, hátha részben válasz a kérdésedre.


"Szeretnék pár gondolatot hozzáfűzni a másik oldalról megvilágítva. Nekem még nincs gyerekem, viszont kicsi koromban én is ugyanezt csináltam. A pontos lelki okokat így visszamenőleg nem tudom megítélni, mert amúgy normális gyerekkorom volt, igaz szigorúak voltak velem a szüleim, de semmi extra, és egyke vagyok. Egyszerűen nem akartam kakilni, nekem is fájt, és nem szerettem magát a folyamatot, tartogattam ameddig csak bírtam, és nem viccelek élveztem ahogy visszatarthatom. Persze előbb utóbb az lett, hogy bekakiltam, de egy idő után ez az állandó visszatartás rendszeres szorulást okozott. Akkor anyukám elkapott adott valami hashajtó szerűséget, és amikor elkezdtett fájni a hasam tőle addig nem állhattam fel a biliről, amíg nem produkáltam valamit. Sírtam én is, meg hisztiztem, de anya mint említettem szigorú volt, és nem volt apelláta. Egy idő után beletörődtem, hogy akármennyire jólesik is, nem szabad visszatartani. Utána rendeződött minden, és normális felnőtt lettem, anyumat meg nagyon imádom, és semmi sérelmem meg defektem nem maradt azután, hogy erélyes volt velem, és nem tűrte a hisztit. Ja és a téma terén is minden ok mára! :) 30 éves nő vagyok amúgy. Kitartás nektek, el fog múlni!!!"

2014. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!