Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Külön élő szülők ti mit...

Külön élő szülők ti mit küldötök csomagba gyermeketeknek amit csak ő használ és senki más nem a fél tesók?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ruhát minden más közös a közös élet alatt.
2014. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De a ruhát is fel tudja venni a tesó mivel épp ugyan olyan korban van mint a gyermekem.

Ilyenkor mi a szitu, amikor egymás ruháját veszik fel?

2014. febr. 13. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
miért fáj neked az, ha az általad vett dolgot megosztja a féltesójával? amúgy féltesóval nem lehet egyidős :D
2014. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi.
2014. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én sme értem miért akkora tragédia ha a másik is hordja. Bocsi amugy hogy lehet egy idös a tesójával??? akkor valaki valakit nagyon megcsalt.....
2014. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én csak ruhát szoktam küldeni, de nem osztja meg senkivel... mind a két gyereknek küldök külön.


Nem teljesen értem, hogy pl. ruhát miért kellene másikét felvenni? Még az én kettőmnek is külön ruhatára van, persze vészhelyzetben felvehetik a másikét (pl. a kicsinek betettem pótpolót, de a nagy leette magát, majdnem egy méret, akkor ráadom. De ez tényleg arra vonatkozik, hogy valahogy meg kell oldani a váratlan felmerült problémát.

Ilyen esetben nem akadnék fenn rajta, ha más veszi fel az enyémek ruháit, de ha láthatásra küldöm őket, akkor NEKIK csomagolok ruhát, annyit amennyi kell, a másik gyerek ( ha lenne, de csak elképzelem a helyzetet) úgyis otthon van, ő vegye fel a sajátját.

2014. febr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hogy ne lehetne már egyidős tesójával mikor más anyától és más apától van egy családban ugyan akkora gyerek csak éppen az én gyermekem és volt párom összeállt egy másik emberrel és annak van gyereke aki akkora mint az én fiam.

Testvér szólítást már csak azért meg kapja mert egy házban élnek és mert a szülők összeálltak.

2014. febr. 14. 09:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól még nem lesznek féltestvérek. Féltestvér az akinek az anya vagy az apja ugyan az mint nekem.
2014. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor ők mostoha testvérek és nem féltestvérek..
2014. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!