Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok félreke...

33 hetes terhes vagyok félrekezelték a fogam de amíg nem szülök meg nem húzzák ki. senki, alévot szedtem fogfájásra mivel gyógyszer érzékeny vagyok, bevehetek most is?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy csúnya fogam ami tiszta genny volt,szenvedtem vele 2 hetet mire elmentek vele dokihoz,akkor én is 33 hetes terhes voltam ikreimmel és 2 hétig jártam gyökérkezelésre,én kiakartam húzatni de ő megakarta menteni,neked miért nem húzzák ki???... még ez több mit egy hónap szenvedés
2012. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az aleve az olyan mint az advil meg az ibustár, tehát ibuprofén, amit meg nem lehet terhesen szedni.
2012. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
na ez az nem értem mért nem huzzák kis a doki nő fél a fájdalom hatására ne hogy beinduljon a szülés! mert nekem a gyökérkezelés is irtóra fájt pég adtak injekciot!és nem toom mit tegyek mert irtóra fáj! de mivel gyogyszer érzékeny vagyok és csak alévot szedhetek de azt meg nem merek igy patt helyzet!pég az is jo fogfájásra és gyuladáscsökkentő!
2012. aug. 22. 08:57
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, tudom, nekem migrénemre csak az vált be de terhesen nem szedhettem :( Szerencsére csak egyik terhességemnél jött elő migrénes rohamom, a másiknál valamiért nem.
2012. aug. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és most mit tegyek igy leni nem lehet?antibiotikumot akarnak adni de a nem ertősebb mit a fájdalom csillapíto?az alévtól mi baja lehet a babának?
2012. aug. 22. 09:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Naja szerintem is rosszabb ilyenkor antibiotikumozni ,miért nem kérdezel meg másik orvost mit tehetnél??!!Csak van valami megoldás,hát így elég húzós lesz még kivárni a szülést...
2012. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2012. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
megkérdeztem a nődokim a körzetit a másik fogorvost de senki nem javasol semmit,már elegem van pont a végénél szurnak ki velem? ha beveszek egy szem alévot mi baja lehet a babának me a neten nem találok semmit.
2012. aug. 22. 09:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megteheted akkor menjél magán orvoshoz. Mert mire a szülésre oda kerülsz akkor meg pont kifogsz fáradni, mert gondolom pihenni sem nagyon tudsz. Nagy pocak+ fogfájás.
2012. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kéne valakit keritni! Adig ha beveszek egy alévot baj lesz belőle? Vagy panadolt vehetek be?
2012. aug. 22. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!