Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Máshol is bevitték a beteg...

Máshol is bevitték a beteg gyerekeket a farsangra a szülők?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szoktak ilyet csinálni,nagy bunkóság.Itt csak az a lényeg,hogy az ő drága gyereke nehogy kimaradjon a farsangból.
2014. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van ez így. Milyen betegek voltak? Mit szóltak amikor szóvá tetted nekik?
2014. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen, tegnap a lányom osztálytársa ott hányt a wc-ben. Én meg kismama vagyok, szóval rettenetesen boldog voltam tőle. Habár nem vártam mást, a gyerek is meg az anyja is híján van az észnek.
2014. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fertőző beteg gyereket? Farsangra? Nálunk nem szokott ilyen lenni, mondjuk kisvárosban lakunk.
2014. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk alig van gyerek az oviban,mert betegek, de farsangra vitték őket, itt a hányás hasmenés vírus megy,meg egy nagyon köhögős! Fiam pont aznap lett beteg amikor farsang volt,én nem vittem, de itthon beöltöztünk minannyian és farsangoztunk!
2014. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem , nem viszem be a beteg gyerekem a farsangra ha beteg.

Ha más bevinné szóvá tenném hogy ezt hogy gondolta.

Tavaly elött nekem is beteg volt a gyerekem és kimaradt a farsangból de nem dőlt össze a világ.

Bepotóltuk tavaly és most.

2014. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tavaly betegség miatt maradtunk le a farsangról, pedig szegény milyen cuki kacsa volt (otthon...). Nem hinném, hogy a jelmez meggátolja a fertőzést ;)
2014. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez attol is fugg milyen betegsegrol van szo. Mert ha valakinek mondjuk folyik az orra de nincs laza akkor szerintem az nem fertoz mar. Ilyen esetben engem szemelyesen nem zavar. Na de hanyassal vagy esetleg lazasan... Milyen szulo az ilyen??? A sajat gyereket is kepes ennek kitenni? En nem hiszem, hogy az a szegeny gyerek aki a wc-be hanyt elvezte ezt az egeszet meg akkor is ha farsangrol van szo. Inkabb lett volna otthon nyugisan az agyba, meset nez stb. minthogy az anyja kitegye ennek az egesznek. Szamomra ez nem elfogadhato. Beteg gyereknek otthon van a helye es ez jobb a gyereknek is. Nem ertem ezt a felfogast. :( En ha latnam a fiamon, hogy beteg, rosszul van, lazas tudom, hogy nem elvezne. Persze nezem azt a reszet is, hogy mast nem szeretnek megfertozni de konyorgom a sajat gyerekemet nem kinozom es viszem a zsivajba, zajba amikor nyugalomra van szuksege.
2014. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az orra folyt volna bevittem volna,de köhögő lázas kicsi fiam inkább itthon maradt velem,megérti a gyerek,hogy miért nem mehet inkább mint még pluszba összeszedjen valami,és megfertőzzön mindenkit,de sok helyen beviszik őket.
2014. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem csak a farsangra, hanem egyébként is hozzák az oviba a beteg gyerekeket. Bár farsang még nem volt nálunk, majd jövő héten lesz, de pl. volt olyan szülő, aki Mikulásra, karácsonyi ünnepségre behozta a beteg gyerekét. De voltak azért olyanok is, akik nem hozták így.

Nálunk egyes szülőknek rendszeresen külön kérvényt kell benyújtani, hogy vigyék már el a gyereküket az orvoshoz, és itt most nem kis náthára gondolok, hanem gyulladt torkú vagy éppen taknya-nyála egybe folyó náthás gyerekekről beszélek...

És tudjátok az a borzasztó, hogy ezt mind olyan anyukák teszik meg, akik otthon vannak. Akár mert munkanélküliek, vagy akár mert gyesen vannak kisebb gyerekkel.:(

2014. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!