Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3.5 éves lányomat vigyen...

3.5 éves lányomat vigyen oviba továbbra is vagy ne? A szülők többsége nem képes a gyereket orvoshoz vinni igy az enyém minden héten beteg.

Figyelt kérdés
elegem lett belőle hogy egy hetet oviban egy etet itthon töltünk és most betelt a pohár tüdőgyulladásba csapott át a sok megfázás..azon gondolkodom nem viszem amíg ilyen időszak van ...
2013. jan. 28. 08:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
49%
Most szeptemberben került először közösségbe a gyerek? Teljesen normalis, ez nem a többi szulo hibája.
2013. jan. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Meg tudod oldani a lánykád felügyeletét? Mi ugyan így jártunk a bölcsivel, 10.10-re viszem a lányomat orvoshoz. Vírus valószínűleg, és kötőhártya gyull. Ez utóbbit úgy sikerült elkapnia, hogy az egyik gyereket hazaküldték, majd másnap bevette a bölcsi már, így adott volt, hogy mindenkin végig fog söpörni. Azt mondják nálunk, hogy sok szülő nem teheti meg, hogy otthon maradjon, mert dolgozik. Ha tudsz vele maradni, akkor ne vidd be. Én pl. a mai napot el tudtam intézni, de fogalmam sincs, hogyan lesz tovább.. :( jobbulást!
2013. jan. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Bár szerintem nem néznék jó szemmel ha a lánykád nem menne oviba.
2013. jan. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
vidéken vagyunk itt nincs munak sajnos ide kényszerültünk mig el nem költözünk nem lesz nekem sem munkám mint más anyukának értem én hogy nem ők a hibások csak azt nembirom felfogni hogy ha taknya nyála egybe folyik a tüdeje kiszakad mért nem viszi el orvoshoz hol ott otthon ........pihenteti a seggét........és 20 másik gyereket veszélyeztet az ő trehánysága..akkor ki a hibás ha nem ő...szedünk 3 fajta vitamint és mégis ez van.. igen tudok rá vigyázni é n is..ezért is gondolok rá hogy nem viszem..egy darabig.
2013. jan. 28. 08:14
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez elkerülhetetlen. Egyrészt mert picik és össze bújnak. Pl lehet fáj a torka már a gyereknek de nem mondja, kívülröl semmit nem érzékelnek, köhög kettöt és már el is kapták a többiek. Lehet csak 2-3 nap múlva lesz látszata de ö már elötte megfertözött mindenkit. Gondolj bele hogy mielött otthon tartottad a gyereked et ö is már megfertözött egy rakás gyereket, csak akkor még nem volt látszata a betegségnek.


Ahoz hogy az immunrendszer erös legyen kellenek ami megerösíti. Az ovi hiánya jobban fog neki hiányozni, és jövöre megint elöröl kezdhetitek a betegeskedést.

2013. jan. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy nem fog tetszene de nekem sem tetszett amikor 10szer szóltam hogy nem való egy full náthás gyerek oviba...engem is szert telibe mindenki most meg nézhetem hogy a gyerek küszködik 39 fokos lázban arról nem beszélve hogy már ott tartunk anyagilag hogy felőrölte az összes havi pénzünket ...és azt se tudom hó végéig mit csinálok..
2013. jan. 28. 08:16
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon tartod, akkor azzal nem nyersz semmit, mert amikor újrakezditek, akkor megint ugyanez lesz, akár nyáron is. Ez nem a többi szülö hibája, hanem a gyereked nincs hozzászokva a közösséghez.
2013. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Tudod, a sima megfazas nem orvosi eset, arra nem kell semmit szedni, elmúlik es nem is fertőző, ezért nyugodtan lehet vinni a gyereket. Az enyémnek hideg allergiaja van, a,I azt jelenti, hogy ősztől nyárig kohog es folyik az orra. Nem beteg, csak igy reagál a hidegre. Szerinted akkor neki csak nyáron kellene közösségbe járnia?
2013. jan. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
de láthatóan beteg gyerekeket visznek oviba..nem náthásat beteget,,,nem tudom de nekem már elegem van hogy egy hónapban 3 szor beteg
2013. jan. 28. 08:22
 10/33 A kérdező kommentje:
jó de akkor lehet elkerülni ezt??hogy beteg legyen
2013. jan. 28. 08:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!