Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A győri Gyakorló ált. Iskoláró...

A győri Gyakorló ált. Iskoláról vélemények?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi? A fősuli alatt oda jártam gyakorlatra, igaz, az már pár éve volt, de hátha tudok segíteni.
2014. febr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát leginkább hogy milyen élmény lesz egy elsősnek:-) kicsit bátortalan a lánykám, nehezen szólal meg idegeneknek és ezért is esett a választás erre a sulira mert itt a kistanárok talán oldják valamelyest benne a szorongást. sztem jók a szakkörök is sok féle van. de igazából semmit nem tudok róla. valamilyen Ibolya lesz az osztályfőnök, esetleg róla valami info. nekem annyi van hogy szigorú, de szeretik a gyerekek
2014. febr. 15. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem biztos, hogy jó lesz a lányodnak, hogy sok ember fog órát adni. Ha amúgy is visszahúzódó, lehet, hogy meg sem fog merni szólalni a suliban, mert nem lesz egy állandó tanára, aki feloldja benne a gátlásokat. És azt is vedd figyelembe, hogy a gyakorló suli egy szigorú és nehéz iskola, mert sokkal több figyelmet igényel a gyerektől egy matekóra vagy egy írásóra, mert nem ugyanaz adja az órákat, és mindenki más stílusban adja elő. De az órák sokkal változatosabbak, mint egy normál iskolában. Plusz azt is nézd, hogy egy buta és bunkó fősulis is adhat órát (igaz, hogy nagyon ritka), mert ő max. kap egy egyest a tanításra, a te gyerekedben meg rosszul rögzül a tananyag. Igaz, hogy utána elmondja nekik a tanár helyesen, de szerintem az a legfontosabb, amit először hall egy kisgyerek. Ja, és elég sznob szülők gyerekei járnak oda. Én nem íratnám oda a gyerekem. Sajnálom, hogy nem sok jót tudtam írni. :-(
2014. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

semmi gond, teljesen jó hogy saját véleményt írtál. más sanszom nincs jelen helyzetben mert ami szóba jöhetett még az a piros, de az egész napos miatt nem igazán akarnám, itt kijön 12-40kor mint az oviból. az ottaniak elmondása szerint jó hogy megszokják az idegeneket, én magamból kiindulva is így gondolom, mert mikor én voltam kicsi szintén visszahúzódó voltam mikor pl vendég volt bent meg sem mertem szólalni, talán így természetesebb lesz neki.még annyi hogy nem tudod elsőben mehetnek e büfébe a gyerekek? mert máshol nem. és még annyi hogy erkölcstan is van ugye mint máshol, mert ez nem önkormányzati suli lehet máshogy van minden. ja és bocs a sok kérdésért, esetleg annyi még hogy szakkörökre mehet elsőben? mert oviban is vagy 3 féle dolgot űz, hozzáteszem önszántából, nem erőltetjük, de úgy érzem sok dolog kell hogy lefoglalja és jót tesz neki

köszi mégegyszer is

2014. febr. 16. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!