Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károli Gáspár református...

A Károli Gáspár református egyetem hanyadik kerületben található? Vélemények az iskoláról?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy melyik karra, melyik szakra szeretnél járni, mert több helyen is van épület. És véleményeket is úgy lehet mondani, ha kicsit konkretizálod.
2013. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kilencedik ker-ben
2013. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a honlapját
2013. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bölcsészkarra szeretnék menni, azon belül tanári szak.: )
2013. okt. 27. 16:36
 5/9 anonim válasza:
A BTK a Kálvin téren van, a VIII. kerületben. :) Azt mondjuk nem tudom, hogy a tanárképzés is ebben az épületben folyik-e.
2013. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Komolyan a 8adik kerületben van ?:O
2013. nov. 9. 00:06
 7/9 anonim válasza:
Igen, de ez a 8. kerület jobb, Nagykörúton belüli részén, a Palotanegyedben, a Nemzeti Múzeum közelében. Forgalmas, ugyanakkor viszonylag kulturált környék, tehát nem kell kétes alakoktól tartani arrafelé. A legproblémásabb, talán az a néhány csöves, vagy inkább adománygyűjtő lehet, bár ők sem sok vizet zavarnak, ki kell őket kerülni és kész. :D
2013. nov. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ráadásul ők sem az egyetem épülete mellett lézengenek, hanem a Baross utca elején, illetve a metrólejáró közelében.
2013. nov. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :)
2013. nov. 9. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!