Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen mesét néz szivesen 3...

Milyen mesét néz szivesen 3 és fél -4 éves kislányotok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 03:35
 1/9 anonim ***** válasza:
3 év 7 hónapos a kislányom. Nála még a Miki egér játszótere a nyerő :-). Abból megnéz 3-4 részt is egymás után.
2014. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dettó. 3 és fél éves, imádja a Miki egeret, de szívesen nézi a Bogyó és Babócát, illetve a Postás Pat-et is.
2014. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4 éves, Bogyó és babóca, Gru, Szörny egyetem, Eperke :)
2014. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3éves lányom Bogyó és Babócát, Szilajt, Jégkorszakot szereti

Fiamnak meg mindegy, cask mese legyen

2014. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Barney és barátai, Bori, Caillou, Angelina balerina
2014. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bogyó, és Babóca, Pet a postás, Sam a tűzoltó, Angelina balerina, Nils Holgerson, királylányos/tündéres/pónis bármi, Peppa malac,
2014. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen mesét néz szívesen? Amit én bekapcsolok neki. És nem a tv-ből, hanem szerintem egy szülőnek kötelessége utána nézni a meséknek, melyik milyen színvonalú. Kevés jó mese van manapság. De ebben a korban a Bogyó és Babóca, Vízipók csodapúk, Kis vakond, Kockás fülű nyúl azok amik nézhetőek és nem akciófilm kategória.
2014. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eperke, Szofia hercegnő aranyhaj, én kicsi pónim,mostanában a transformers mentőbot. néha bogyó és babóca.
2014. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Caillou, Angelina balerina, Eperke, Susu, Nils Holgerson, Kockas fulu nyul, Hello Kitty, Kis kiralylany.

Lany es most 3.5eves.

2014. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!