Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért sír a másfél éves...

Miért sír a másfél éves kislányom minden egyes éjjel, ha felkel pisilni, vagy inni?

Figyelt kérdés
Minden éjjel, mikor felkel inni, vagy pisilni, sír. Nincs megfázva, szervi betegsége nincs, dokinál voltunk. Velünk alszik a nagyágyban. Ha én megyek ki éjjel, akkor kijön utánam, és addig ordít, amíg vissza nem megyek az ágyban. Hiába küldöm vissza, hisz ott az apja, mindenhová követ.
2014. febr. 18. 07:09
 1/5 anonim válasza:
100%
Nálunk is ez van. :-)
2014. febr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, akik mindig rosszul ébrednek, nagyon nyűgösek és hiperérzékenyek érbedés után, a fájdalomküszöbük nulla. Én is ilyen vagyok, a lányom is. Idő kell, mire bebootolunk :)
2014. febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

3,5 éves a kisfiam- gyakran ő is sírva ébred, aztán hüppögve indul a wc-re éjjel.

Vagy rosszat álmodik vagy nyűgös, mert fel kell kelnie, ki kell másznia az ágyból stb.

Nálunk ez egyértelműen nem a hiszi kategória (meg lehet azért különböztetni a "nyafogást" a sírva ébredéstől)- félig mág alszanak ilyenkor, vissza lehet altatni gyorsan.


Mondjuk nálunk külön szobában alszik, de azt tapasztaltam, hogy nem rögtön ordítással indít, hanem nyöszörgéssel, amire ha felfigyelek, akkor rögtön igyekszem megnyugtatni.

2014. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felkel, álmos még, fél, h elmész... ezek összessége! :)
2014. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2014. febr. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!