Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Év közben mikor nincs ünnep...

Év közben mikor nincs ünnep alkalom vesztek ezt azt játékot stb a gyereketeknek? 5év körül kérdezem. és ha igen mik azok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
igen,szoktunk venni.Változó néha apróságot,de már "komolyabb" dolgot is kapott csak úgy.(görkori,roller,társas,könyv stb)
2014. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, szoktunk. Néha kisebb néha nagyobb értékben. Könyvet, legót, labdát, vagy pl. most a biciklijét cseréltük le, már időszerű volt, hogy megkapja a 20-as méretűt.

De ő is szokott vásárolni a saját pénzén. (nagyszülőktől, dédszülőktől kap időnként)

2014. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk. Legfeljebb egy-egy könyvet, de az is ritka. Három gyerekünk van, a legnagyobb lesz 5 éves, így is karácsonykor, szülinapkor kapnak tőlünk, nagyszülőktől, nagynénik-nagybácsiktól, mindenkitől egy dolgot, alig fér el a sok játék.
2014. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam, ha kisebb értékű dolgot szeretbne kérni, vagy ha én látom úgy, hogy valami szükséges/hasznos lenne. Például: könyv, ha kifogytunk az olvasnivalóból, vagy amikor például rákapott a kirakósozásra, vettem neki több kirakóst is csak úgy, hiszem a következő ünnep fél év múlva lett volna, és addig biztos elmegy a kedve a kirakóktól. Rajzeszközöket mindig megveszem neki, amit kér. Sokszor az így soron kívül vett játékokat vagy könyveket használtan veszem, vaterán vagy antikváriumban.
2014. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen szoktunk. Elég sűrűn, mert amikor bevásárolni megyünk mindig választ magának valamit. Ez legtöbbször plüssállat, de próbálom mindig irányítani, hogy mást válasszon, mondjuk könyvet, filctollat, ami hasznosabb. Nagyon nem örülök ennek, ha tehetem nem is viszem magammal. Az apja szoktatta rá hogy mindig kap valamit, ráadásul ő sokat utazik és minden egyes alkalommal hoz vmi meglepetést neki, anélkül már haza sem jöhet. És ő elég komoly ajándékokat hoz külföldről. Sajnos ez azért rossz, mert így alkalmakra nem sok ajándék ötletem marad.
2014. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, pl. most bicajt fognak kapni, jön a tavasz, és a szülinap csak nyáron lesz, könyvet is szoktak, gyurma, vagy ha valamit meglátok akcióban, olcsón akkor megveszem.
2014. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, ha látunk valamit jó áron, azt megvesszük, nem várunk vele alkalmakat
2014. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, szoktunk.

Kisautót, puzzle-t, kisebb legót, kifestőket,könyveket.

2014. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, alkalomszerűen. Van, hogy 3 hónapig semmit, de ha úgy jön ki, akkor egymást után többet is, attól függően, hogy milyen a helyzet, a játék.
2014. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!