Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A legtöbben csak alkalmakra...

A legtöbben csak alkalmakra vesznek fel harisnyát, más egyéb napokra viszont nadrágot. Miért?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre,hogy a legtöbb nő kerüli a harisnyát,és csakis akkor hordják,ha van mondjuk egy különleges alkalom amikor elengedhetetlen a használata.(például keresztelő,ballagás,lagzi,isk.ünnepség stb.)Hallottam olyat,hogy más nő alapból utálja a harisnyát,mert kislánykorában mindíg fel kellett vennie,akár tetszett neki,akár nem.Más meg azért nem meri felvenni szoknyával,mert azt hiszi minden pasi őt bámulja.Természetesen nem a most jelenlegi évszakban gondoltam.

2012. aug. 24. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Te most csak a nejlon harisnyáról beszélsz vagy bármilyenről?


Na mert a nejlont rühellem. Beleizzad az ember lába.

De van, amihez csak azt lehet felvenni. Pamutharisnya vicces lenne kiskosztümmel.


Aztán könnye kiszakad, azért is utálom.

A bámulás nem érdekel, had bámuljanak. (Nadrágban a feneket bámulják, oly mindegy. Állítólag ez még izgatóbb is.)


Harisnya nélkül meg ha már hűvösebb van, akkor már ciki. Nyáron legalább mindenki megérti a hiányát...


Hidegebb időben meg már inkább a pamutra szavazok bizonyos szoknyákohz/rövid gatyókhoz. Vagy éljen a nadrág.

2012. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most is hordok test színű harisnyát szoknyához, meg úgy alapból szoknyához mindig mert pigment hiányos vagyok és ha kicsit megkap a nap még jobban látszik. De sokak szerint kényelmetlen és oda kel rá figyelni, hogy nehogy bele akadj valamibe. Én szeretem, már hozzászoktam, és most már nem is kell naponta venni szóval tudok rá vigyázni is.


17/L

2012. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, fiú vagy lány vagy?

Sok sok nő gyűlöli a harisnyát, mert kényelmetlen, beleizzad a lába és viszket tőle a lába. Egyébként téged ez miért zavar?

2012. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Neylon harisnyát kb évente 2x veszek fel ha nagyon muszáj,temetés,ballagás,stb.

De azon kivül mi az istennek?Beleizzadok,büdös,csuszik,kiszakad.


Ősszel-tavasszal pamutharisnyát veszek fel szoknyához,télen vastagat térdcsizmához,szoknyához,a hideg miatt.

2012. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mindig hordok harisnyát, ha szoknyát veszek (kivéve persze lenge nyári ruhácskák esetében). Ennek több oka is van: nagyon világos a bőrszínem, gyakran még az erek is látszódnak a lábamon, visszeres vagyok térdtől fölfelé (ezt gyakran még le is alapozózom a harisnya alatt), valamint nem tudnék úgy belelépni a cipőbe, hogy nincs valami a lábfejemen. Meg összességében sokkal ízlésesebb harisnyát hordani, elegánsabb, nőiesebb.


U.i.: nem izzad bele a lábam, mert alaposan be szoktam hintőporozni a talpam és a lábujjaim közét, mielőtt felveszem a harisnyát.

2012. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én gyűlölöm a harisnyát, persze a nylon harisnyákat, max amikor még rám tudták erőltetni akkor hordtam, én inkább combfix párti vagyok ! Sokkal kényelmesebb és nem izzad bele a popóm :D

persze télen vastag pamut harisnya , de én nem rettegek attól, ha a pasik megnéznek , nálam inkább hangulat függő, mikor nadrág, mikor szoknya :D

2012. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Büdös, szakad, kényelmetlen.

A combfix jobb választás, de az meg drágább, legalábbis én 3ezerért vettem, igaz, tartós darab.

2012. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az 1. válaszolónak:Mindegy milyen harisnya.A 3.válaszolónak:Igen fiú vagyok,igazából csak megkérdeztem,kiváncsi voltam rá.Ha most arra gondolsz,hogy egy tranzfesztita vagyok akkor ki kell,hogy ábrándítsalak.Én egy teljesen normális srác vagyok,nem is hordok ilyeneket,csak feltünt ez a dolog.És nem zavar ez az egész!Amikor suliba jártam,az ünnepségeken a legtöbb lány szoknya-harisnya helyett inkább hosszú nadrágot vettek fel,magasról tettek arra,hogy a szoknya volt a kötelező.Akkor még nem értettem,hogy ezeket a ruhákat miért hanyagolják,de most már igen!Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 24. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!