Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz/illetlenség fekete...

Nagyon gáz/illetlenség fekete ruhába menni egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Egy fekete miniruha lenne rajtam esetleg egy kék blézerrel. Nagyon illetlenség lenne abba elmenni? Mert mégis csak egy esküvő.

2013. júl. 19. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen. A fekete a gyász színe, nem illik esküvőre. Más kérdés hogy a legtöbb helyen nem szólnak érte, de attól még illetlenség.
2013. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Attól is függ hogy jó csaj vagy-e, hány éves az ara, és hány NYUGGER lesz ott. Meg attól is függ konkrétan hogy áll a cucc.


De amúgy egy kicsit gázgéza...

2013. júl. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mehetsz fekete miniruciba, de akkor kiegészítők legyenek színesek. pl ha kék blézert vennél hozzá akkor kék magassarkú, kék körmök meg ízlés szerint ékszerek.:)
2013. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság már egyáltalán nem számít az ilyesmi.. amúgy én ilyen melegben inkább hanyagolnám a feketét.
2013. júl. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is feketébe mentem múltkor, annyi hogy felvettem hozzá egy pezsgő színű bolerot és a derekamra kötöttem egy pezsgő színű szalagot masnira. Máris nem voltam fekete. Több embert láttam tök fekete ruhában, csinosak voltak. Én itt olvastam először ezt a fekete-fehér-piros, igen vagy nem dilemmát. És ha a menyasszony feketében van, vagy lilában, akkor mit kellene felvenni? Pláne ha nem vagy közeli hozzátartozó és gőzöd sincs, hogy milyen ruhája lesz.
2013. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem illetlenség, pláne hogy van még egy kék blézer is. Kisvárosban lakom, vidéken és itt simán járnak fekete koktélruhában esküvőre. Ha a fekete annyira a gyász színe, akkor máskor sem kéne abban járni, csak ha tényleg meghalt valaki.. Én gyakran járok feketében és még nem jöttek oda hozzám részvétet kívánni emiatt.
2013. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát márpedig én abban megyek, nem fogok hatalmas foltokat hagyva izzadni színes ruhákban. :D Főleg mert olyan bőröm hogy kb. minden sápaszt...
2013. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az esüvőn a fekete a VŐLEGÉNY és nem a gyász színe.
2014. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!