Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elraktátok már a meleg overall...

Elraktátok már a meleg overallokat, vagy még jöhet tél?

Figyelt kérdés
Itt lógnak az előszobában, már szívesem mosnám őket és tenném el, de nem akarom pár napra tisztán újra elővenni. Időjósok, segítsetek! ;)
2014. febr. 25. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Én reggelente még ráadom a fiamra (másfél éves), 4-5 fokban overall nélkül szerintem fázna. És még lehet nagyon hideg idén, lásd tavaly március 15. :)
2014. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

[link]


már bevágtam a szekrénybe a harisnyákkal :P

2014. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én még várok egy kicsit, délután még abban megyünk le a játszótérre.
2014. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Fél évesre még azt adom, a 4 évesét már elraktam.
2014. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Na látjátok, ezért nem bírom én sem eldönteni :)

Reggel bölcsibe megyünk kismotorral, az kb. 20 perc. De már nem adtam rá az utóbbi napokban overallt, csak farmert harisnyával. Jövő héten jó idő lesz, azt látom (köszi, 2.!), de utána látok mínuszt is, mondjuk éjszaka...

... de már úgy unom, hogy itt foglalják a helyet ezek a göncök, kimosatlanul meg nem akarom eltenni :(

2014. febr. 25. 15:08
 6/17 lcs ***** válasza:
nekem ugyan az, mint a 4-esnek :) /csak a kicsi 10hós, de az lényegtelen:)/
2014. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Apósom agrármérnök, egy nagy cég főmérnöke, és ennek nyomán igazi időjós. Szerinte már tuti, hogy nem lesz tél, én múlt héten kimostam és eltettem.
2014. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 lcs ***** válasza:
szerkálj neki egy bélelt gatyót (farmert, vagy kordot, vagy bármilyet), az harisnyával tök jó meleg, mégis már jóval kényelmesebb mint az overál, főleg ha kimennek napközben az udvarra, akkor meg lehet, hogy már sok neki az overál ;)
2014. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én elraktam már vagy 1 hete, (nem is hordtuk egy ideje)és én sem adok már rá harisnyát! Jó idő van, én amúgy is csak 0fok alatt adok a gyerekemre overált! Ha pedig valamiért esne a hó, amit kétlek, akkor előveszem... Kabátot adok rá, de pl. hétvégén pulcsi mellény volt rajta, olyan szép idő volt, még sapkát sem kellett ráadjak...
2014. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek. Mennek a mosásba. :)
2014. febr. 25. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!