Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyereknek van értelme,...

Lcs kérdése:

4 éves gyereknek van értelme, vagy érdemes elektromos fogkefét venni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

A 4 éves gyereknek van értelme.

A kérdésnek nem sok.

2014. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos választ :)
2014. febr. 26. 22:14
 3/13 A kérdező kommentje:
akkor bővítem a kérdést. van olyan akinek a 4 éves gyereke elektoromos fogkefét használ? tudja rendesen használni egyedül? melyiket érdemes venni? mik a tapasztalatok? :)
2014. febr. 26. 22:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom,h 6-8éves korig azért jó,ha segít a szülő..amúgy igen van értelme,jobban tisztít,mint a hagyományos...mi 2 éves korától azt használunk.Dm sajátmárkás,tölthetős fogkeféje,teljsen elégedettek vagyunk vele.
2014. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, 2,5 éves korátol azt használ, elektromos fogkefét. naponta 4 szer is megmossa a kis fogait :D (most 3,5 éves)
2014. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 2,5 évesen kapott Verdás elektromos fogkefét rokonoktól. Sosem jutott volna eszembe ilyet venni ilyen kicsinek. Gondoltam is magamban, hogy ez mekkora ötlet megint....És tévedtem, nagyon bejött, nagyon szereti.
2014. febr. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fiam 4 eves,nekem es a ferjemnek elektromos fogkefenk van par honapja es a fiam mindig mondja, hogy ő is olyat szeretne. Kiprobalta mar a mienket,es nagyon tetszett neki. Ugy hogy nem sokara o is kap egyet.
2014. febr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van, abszolút. Az enyém már közelebb volt az 5-höz, mikor kapta, de használjuk, szeretjük, a dm-ben nem is drága. Akkusat nem akarrtam venni, ne legyenek kábelek a mosdókagylónál, de ez meg zabálja az elemet.
2014. febr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A mi ötévesünknek is elektromos fogkeféje van. :)

Nekünk a gyerekorvos javasolta, mert a kiscsaj nagyon nem szeret fogat mosni, maximum egy percig hajlandó csinálni alkalmanként. Az elektromos fogkefe pedig alaposabban tisztít, szóval ártani biztosan nem árt. :)

2014. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 2 évesen kapott, mert nem akart fogat mosni, de ezzel igen. Már régóta nem használjuk csak a manuálisat (mert mindig elfelejtem feltölteni) de azóta nincs gond a fogmosással. 4 évesnek is nyugodtan lehet, olyan aranyos gyerekes mintákba van.
2014. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!