Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes elektromos babahintát...

Érdemes elektromos babahintát venni? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelni a vásárlásnál?
2013. márc. 18. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk nagyon bevált.

Ilyen volt. Imádta a kislányom!


[link]

2013. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk nem jött be, ajándékba kaptunk egy Chicco hintát. Nekem kapásból furcsa érzés volt, hogy a hinta magát ringatta, nem kellett lökni, valahogy olyan érzés volt, mintha egy robot vigyázna a babámra. :D De a babának sem tetszett, nyafizott benne.

Kaptunk vászonhintát is, az viszont nagyon bejött, rengeteg aludt benne, és még most tudjuk használni (1,5 éves).

2013. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekünk Graco hintánk volt, nagyon szerette. mikor már nem ment magától akkor löktem és úgy is elaludt benne 1,5 éves koráig simán. délután 1 és 1/2 órát. de szeretett benne nézelődni és könyvet lapozni is. aztán már felborította, pedig állítólag 13 kg-ig. használható, de szerintem ez tág értelmezés. nekünk bevált :))))
2013. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányomnál kölcsön kaptunk egyet, de azt csak pár hós kortól lehetett használni, mert nem vízszintesig dönthető.

Nagyon szerette.

A kistesónak most használtan vettünk egyet - olyat, mint az 1. belinkelt. Remélem, neki is tetszeni fog, és elmarad majd benne.

2013. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, és szerette, de azért vigyázz vele,mert nálunk rászokott,hogy abban alszik el ugye ringatva. Amikor már láttam,hogy lassan kicsi lesz, próbáltam anélkül altatni, és hát azért nem ment simán!:)
2013. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Még gondolkodom rajta! Még szemezek a vászonhintával is, bár azt nekem kell lökni... :)

2013. márc. 20. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!