Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van kéznél 23-as vagy 24-es...

Van kéznél 23-as vagy 24-es cipő és egy mérőszalag?

Figyelt kérdés

Megmérnétek nekem hogy a 24-es cipőknek mennyi a BELSŐ talpmérete? Legjobb lenne D.D. Step cipő, de a többi is érdekel.

Interneten szeretnék rendelni, de ugyan annak a fazonnak is más-más méretet tüntetnek fel, szóval biztosra szeretnék menni ezért kérem a segítségeteket.

Egyébként a kislányom talpmérete 14 cm, ezért 15 centis cipőt kellene venni.


2014. febr. 28. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
14 cm a belső talphossz.
2014. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos nem tudok neked mérni,mert csak 20-21-es cipőt hord még a kisfiam,de gondoltam megírom, hogy én a D.D.Step-es cipőt a ruhafalva.hu-ról rendeltem. Ott a kiválasztott cipőnél leírták az adatokat. Az előfordulhat,hogy két különböző cipőnek más belső mérete legyen, de ugyanolyannak nem hiszem. Ha ilyen mégis előfordulna érdeklődhetsz náluk a megadott elérhetőségeken.


Remélem azért tudtam segíteni!

2014. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Innen lehet D.D.Step cipőt rendelni és a méret mellett ott a belső talphossz is.



[link]

2014. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Az a bajom, hogy több oldalt is megnéztem és van pl. pont ugyan az a fazon egyik oldalon ennyi a talpméret másik weboldalon pedig 1 cm-vel kevesebb. Tehát nem egyformán mérték le. :(

2014. febr. 28. 08:08
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1.

A 24-es cipőnek 14 cm a talpa? És milyen márka?

2014. febr. 28. 08:09
 6/9 lcs ***** válasza:
én is szoktam eladni a lányom cipőit, és sajnos a nem kivehető talpbetétű cipőknek nem lehet egész pontos bh-t mérni, általában a merev mérőszalagot szokták beledugni, de ugye az orrába nem lehet normálisan, teljesen előre tolni:( most adtam el egy ddstep cipőjét, az mondjuk 25ös volt, annak 15,8cm-t mértem bh-nak, ha ez segít iránymutatásként valamit :)
2014. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig sajnos ugyan azon a markan belul is vannak elteresek.A fiamnak van egy 33-as Nike cipoje,ami pont jo.Internetrol rendeltem neki egy 34-est,aminek bar a kulso talphossza nagyobb,belulrol eleg parnas,igy semmivel nem nagyobb,mint a 33-as.A 33 es feles szinten Nike cipo amit vettem neki,pedig nagy ra.Na erre varrjatok gombot:)

Ilyen jellegu eltereseket mas, ismert markak eseteben is megfigyeltem.

Ha ugyan arra a cipore mas-mas talphosszt irnak,akkor gondolom itt is hasonlo a helyzet.Lemertek abbol a markabol 1db akarmilyen 23-as cipot,es mindegyikhez ugyan azt irjak be.A masik oldalon pedig valoszinuleg egy masik 23-as cipot mertek ugyan abbol a markabol.

Rendeld meg a nagyobbat,ha nem jo a meret tobb oldalon postakoltseg felszamitasa nelkul kicserelik.

2014. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Pont tegnap vettem a lanyomnak 24-es D.D.Stepet. :)

Belso talphossz 15 cm,most mertem meg neked.

2014. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. márc. 1. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!