Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szupinált cipő használt Nálatok?

Szupinált cipő használt Nálatok?

Figyelt kérdés
2,5 éves a kisfiam és befelé dől a bokája, tavaly tél óta hord szupinált cipőt, télen végig azt hordta, nyáron volt olyan szandálja, sokat hordta akkor is és most is olyan a bölcsis szandálja, meg majd a téli cipője is megint olyan lesz. Az orvos azt mondta, hogy nem vészes mértékű a bedőlés, de azért kell a cipő, itthon meg járjon mezítláb. Én úgy látom, hogy eléggé befelé áll a bokája, a járásán szerencsére nem látszik meg. Azt mondta az orvos, hogy 6-7 év múlva lesz látszatja a javulásnak. mi a véleményetek a szupinált cipőről, tényleg használt? mennyi ideig illetve napi hány órát kellett hordania a gyereketeknek?

2013. nov. 22. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A lányom is ilyet hord már két éve. Évente járunk kontrollra, idén ősszel azt mondta a doki, hogy már kezd kialakulni a boltozat a lábán, de még kell tovább a speci cipő.

Én cipésszel tetetem rá a szupinált sarkat minden cipőjére (1200 Ft egy pár cipő sarok), így ha nem mezítláb van, akkor olyanban.

2013. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos jó a rátett supinálás is, de az eredeti supinált cipőnek nemcsak a sarka a lényeg, hanem a bokarész is. Az én lányom kezdettől fogva ilyet hord, nekünk bevált, mert nagyon szép a lábboltozata. Szerintem ne add fel, mert visszasüllyed a bokája, tarts ki a supinált cipő mellett, mert nagyon sok gondot okozhat a bokasüllyedés.
2013. nov. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!