Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, mit vennétek 3 éves...

Anyukák, mit vennétek 3 éves lányotoknak? Olyan dolgokat, amit szeretne, vagy olyant, ami kell ( ruha, cipő)? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem állunk túl jól anyagilag. Szegénynek ma van a névnapja, karácsony előtt lesz a szülinapja is. Ajándékot kap tőlünk, ( anyósom nevében is kell valamit venni), szüleimtől, keresztapjától, és párom unokatestvérétől. Olyant, aminek tényleg örül, leköti, szerintem csak tőlünk kap. Imádja a legót, és könyveket ( de nagyon kevés van neki). Ismerőstől kaptunk 10ezer forintot, hogy én tudom, mi kell a kicsinek, vegyem meg neki. Oké ( már régebben szerezem be neki legót),így az van. APG, BB könyveket, és verses könyveket szeretne még nagyon. Erre párom kitalálta, hogy vegyünk neki cipőt, harisnyát, nadrágot, pulcsit. Most tényleg ezt kellene neki venni??Tavaly is meg tudtuk oldani, szinte hetente kapott pl. harisnyát. Kabátokat, overált már vettünk neki. (ja, és nyár óta spóroltam, hogy külön én is tudjak neki venni néhány dolgot)

Szerintetek kinek van igaza? Légyszi, normális válaszokat szeretnék... Köszönöm!


2013. dec. 2. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Nyilván egy kisgyermek játéknak örül a legjobban, főleg ha nincs belőle sok.

Ha van, akkor is, csak akkor célszerűbb tényleg azt venni, amire szükség van.

Minden gyermek más és más, az én kislányom pl. egy szép cipőnek-ruhának is nagyon tud örülni. De a te gyermeked, te ismered.

Ha nincs most égetően szükség ruhaneműre, cipőre, akkor vegyetek játékot, vagy aminek örülne. De ha szükség lenne rá, akkor én biztos megvenném a ruhát inkább, főleg ha nem állunk úgy anyagilag.

2013. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kompromisszumos megoldást javasolok. Vennék neki könyvet belőle, a maradékot meg ruhára költeném. Bartos Erika verses könyveit nagyon szeretjük, és nem is olyan drágák. Mellette még simán kikerül egy cipő, nadrág is.
2013. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most a Hóc, hóc katonát és a cini-cini muzsikát néztük ki. Én az egészben csak azt nem értem, miért ilyenkor jön rá, hogy kinőtte a gyerek a tavalyit :( Tény, hogy az is kell neki, de akkor is... Sajnos azok is olyan drágák, és nem is nagyon lehet normális ruhát kapni a környéken. Nem divatosat szeretnék ( amibe alig lehet beleerőltetni pl a kezét, vagy vékony) és drága, hanem ami védi a derekát, meleg, jól néz ki..
2013. dec. 2. 13:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul az az igazság, hogy nem is nagyon járunk sehová ( ahol le kell vetkőzni). Sikerült bolhapiacon szerzni ezer Ft-ért neki, egy szinte új kabátot, kapott melléje egy használtabbat, pulcsikat. Tehát max 1-2 pulcsi védőnőhöz, esetleg orvoshoz kellene, meg 1 nadrág, 1 pár bakancs...Bodyt pl megint tudnék szerintem párszáz forintért, hisz nem baj, ha használt, de jó állapotú. Harisnya mondjuk nehezebb, abból újat szoktunk venni..
2013. dec. 2. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:
teszvesz, vatera??
2013. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a gyereknek inkább könyvet,játékot,venék és ha marad pénz akor venék csak ruhát.
2013. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Beszéltünk, a pénz nagy részét játékokra költjük, a maradékot ruhára, cipőre :)
2013. dec. 2. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!